Cumpar apartament cu 2 camere in Bucuresti

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar apartament cu 2 camere in Bucuresti

    Cumpar apartament cu 2 camere in zonele Drumul Taberei, Militari, Crangasi, Grivita, 1 Mai. Ofer maxim 60.000 euro in functie de aspect, dotari, etc. Daca aveti de vanzare sau stiti pe cineva care vinde va rog sa ma anuntati si pe mine. Bine-inteles ca cel care ma ajuta sa reusesc o sa fie rasplatit pe masura.

    Va rog sa ma contactati la numarul 0726.329.159.
    sigpic

  • #2
    UP!!! inca valabil... ofer un set de jante la alegere (1500 roni) celui care imi vinde pontul castigator.
    sigpic

    Comment


    • #3
      de ce nu incerci sa cauti pe un site oarecum din domeniu,pe anuntul.ro,de exemplu(scuze daca nu am voie sa precizez acel site si rog moderatorii sa aplice regulamentul)...am gasit si la 40.000 euro,militari,berceni etc...multa bafta si sper sa gasesti apartamentul dorit

      Comment


      • #4
        am cautat pe mai toate site-urile... multe din oferte apartin unor agentii imobiliare. Practica un comision de 3% adica aproximativ 2000 euro. Mi se pare exagerat de mult. Am gasit cateva, am sunat insa nu am fost multumit. Prefer sa intreb pe unul si pe altul decat sa trec pe la toti bisnitarii... Ai gasit la 40000... stiu ca sunt insa eu vreau confort 1 decomandat... alti bani, alta distractie. Multumesc mult pentru atentia acordata si pentru sfaturi. O zi buna iti doresc... si sarbatori fericite.

        UP! ofer 2500 roni celui care imi vinde pontul.

        UP! ofer 2500 roni celui care imi vinde pontul.
        Last edited by sinx; 29 December 2009, 01:03. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • #5
          Inca valabil... 2500 de roni celui care imi vinde pontul...
          sigpic

          Comment


          • #6
            la "Domus Stil" te-ai uita la oferte? si mai ales la zonele in care au apartamente noi...
            sigpic
            Ambition 1.5 dc

            Comment


            • #7
              @sinx ai stat de vorba cu vre-un agent imobiliar? pentru ca pe praful asta sunt dispusi sa faca reduceri foarte mari la comision. nu prea au tranzactii.
              Sau ca sa te invat la rele poti sa te duci cu ei la vizionari... si dupa ce vezi un ap care iti place te duci la propietar, bati la usa si ii propui sa ocoliti agentia imobiliara.
              Sau ( al 2 lea) . Daca ai un prieten, amic cunostina in gusturile caruia ai incredere il trimiti pe el innaintas cu agentii imobiliari si dupa aia el iti vinde "pontu" . Varianta asta e ca sa eviti situatiile in care agentii imobiliari iti cer sa semnezi un contract de vizionare in baza caruia te pot da in judecata.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Originally posted by dani030669 View Post
                la "Domus Stil" te-ai uita la oferte? si mai ales la zonele in care au apartamente noi...
                Nu vreau apartamente noi pentru ca 98% din ele sunt facute de mantuiala si in plus eu iau un apartament si o sa il tin inchiriat... banuiesc ca nu o sa se mute nimeni cu chirie in prelungirea ghencea sau mai stiu eu prin ce zone... o sa mai arunc un ochi pe la ei pe site.

                Originally posted by yrman View Post
                @sinx ai stat de vorba cu vre-un agent imobiliar? pentru ca pe praful asta sunt dispusi sa faca reduceri foarte mari la comision. nu prea au tranzactii.
                Sau ca sa te invat la rele poti sa te duci cu ei la vizionari... si dupa ce vezi un ap care iti place te duci la propietar, bati la usa si ii propui sa ocoliti agentia imobiliara.
                Sau ( al 2 lea) . Daca ai un prieten, amic cunostina in gusturile caruia ai incredere il trimiti pe el innaintas cu agentii imobiliari si dupa aia el iti vinde "pontu" . Varianta asta e ca sa eviti situatiile in care agentii imobiliari iti cer sa semnezi un contract de vizionare in baza caruia te pot da in judecata.
                am stat de vorba cu vreo 3-4 si toti la fel... in cel mai bun caz 2%. Chiar si asa, in conditiile astea raman doar apartamentele ''indoielnice''. Ei au tot interesul sa vanda apartamentul celui care da comision mai mare... deci e cu dus si intors. Te bucuri ca negociezi comisionul dar el nu iti da interesul pentru tine si la prima oferta buna el se duce la celalalt cumparator. Legat de manevra cu ocolitul agentiei... o sa incerc sa o fac insa majoritatea apartamentelor de vanzare sunt complet goale si nelocuite... asa ca pot sa ma duc eu dupa aia sa bat mult si bine la usa. Acum toate agentiile te pun sa semnezi contract d-ala sau cel putin eu asa am gasit...


                PS: anunt inca valabil. Cadou... 2500 roni!!!
                Last edited by sinx; 30 December 2009, 19:33. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • #9
                  inca valabil...
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    s-a rezolvat... se poate inchide... multumesc mult celor care au raspuns si care au incercat sa ma ajute cu cate un sfat.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      pacat...aveam eu ceva smeker la 240mii euro

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google