[VAND]Micro-adaptoare Bluetooth

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND]Micro-adaptoare Bluetooth

    Vand micro-adaptoare bluetooth 2.0. Functioneaza fara drivere pe Windows XP, Vista si 7, inclusiv 64 bit. Driver disponibil si separat in mod gratuit pentru cumparatori daca din varii motive nu merge direct.

    Pret: 15 lei/bucata

    Livrare personala in Bucuresti. Weekendu-ul acesta (22-24 iulie) voi fi la Nationala de la Sibiu.
    Pentru livrare in tara voi posta luni detaliile!
    Attached Files
    sigpic
    ^Logan turbat (WIP)^

  • #2
    unul merge la mine

    Comment


    • #3
      Ti-l aduc diseara la Kiss.
      sigpic
      ^Logan turbat (WIP)^

      Comment


      • #4
        nu stiu daca ajung , aruncal in masina oricum

        Comment


        • #5
          M-am intors de la Sibiu, acum pot onora comenzile din tara prin Posta Romana. Nu e rentabil sa trimit prin curier nici pentru mine, nici pentru cumparator, avand in vedere pretul coletului raportat la cel al produsului.
          sigpic
          ^Logan turbat (WIP)^

          Comment


          • #6
            Doua adaptoare s-au dus la Skandal, mai am "doar" vreo 15 disponibile. Up!
            sigpic
            ^Logan turbat (WIP)^

            Comment


            • #7
              intrebare, acelasi model de bluetooth il gasesti si prin Real. ale tale sunt la fel ca si cele din Real? adica dupa un transfer de 2 Mega trebuie sa intri pe nu stiu ce www si sa platesti o licenta?
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • #8
                se instaleaza automat si nu trebuie soft , eu folosesc conexiunea de bluetooth intre telefon si calc. prin intermediul pc suite , o mai folosesc intre calc si laptop.merita banii , am achizitionat 2 bucati si nu am avut probleme.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google