Vand accesorii GSM originale si ne-originale. Preturi speciale ptr loganisti...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand accesorii GSM originale si ne-originale. Preturi speciale ptr loganisti...

    Orice Accesoriu GSM Original sau Ne-Original
    Intai de toate sa stiti ca nu trimit colete in tara ptr 10-20de ron ca nu se merita nu mai taxele postale sunt min 7ron dar daca vreti neaparat va trimit. Deci e mai bine sa va mai strangeti mai multi.
    Consider ca preturile sunt de bun simt si fac si reduceri la cantitati mai mari...
    Varietatea e foarte mare deci nu pot sa pun aici lista cu tot ce am eu.
    O sa pun ce se vinde mai des (gen incarcatoare , carcase) am orice de la piese , carduri de memorie tastaturi , huse , oriceeee!!!
    Accesorii Ne-Originale:
    Incarcatoare auto ptr NOKIA cu fir retractabil doar 15RON (avantaje ocupa putin spatiu in masina , e cat o bricheta)...
    Incarcatoare auto ptr orice marca 13RON ...
    Incarcatoare de retea(adica 200v) ptr orice marca 12RON...
    Carcase 15RON ptr majoritatea modelelor 40-50RON ptr mobilele mai cu ``fitze``
    Handsfree cu fir 12RON....
    Tastaturi 6RON(ptr modele mai pretentioase gen Nokia 8800 pretul e 24RON)...
    Acumulatori 24RON ptr orice model(100RON ptr Apple Iphone)
    Huse Silicon ptr orice model 3.5 RON
    Huse Plastic ptr orice model 4.5 RON
    Huse Textile (saculeti) 10RON
    Accesorii Originale:
    Acumulatori Nokia preturi intre 22RON si 120RON(ex: acumulator ptr sirocco)
    Acumulatori Sony-Ericsson intre 15RON si 95RON(ex: acumulator P900)
    Carcase Nokia(aici se pot da si pe bucati gen : capacelu de la camera , capacu de la baterie , capacu de la card) preturi de la 15RON pana la 150RON(ptr o carcasa completa de N95)
    Carcase Sony-Ericsson 40RON si 110RON...
    Incaracatoare auto Nokia 30RON
    Incarcatoare auto Sony-Ericsson 30-70RON
    Incarcatoare casa Nokia 15RON(modelel comune) pana la 45RON(modelele cu incarcare retractabila , de voiaj)
    Incarcatoare casa Sony-Ericsson 20-30RON

    Am orice accesorii sau piese GSM nu doar marcile Nokia si Sony-Ericcson... Spunetimi clar ce vreti ptr ce mobil...
    Orice Marca...

    sigpic

  • #2
    Oferta ptr orice comanda cadou cate un SNUR-uletz ptr telefon (mana sau gat)
    preturile pot varia in functie de mobil(in special la accesoriile originale)

    sigpic

    Comment


    • #3
      incarcator auto pr alcatel c651, handsfree tot pt el si o husa de silicon/plastic (care e mai buna) pt un sonny ericson k200 i, cat face toate?
      1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

      Comment


      • #4
        incarcator ptr alcatel nu am ptr nici un model nici original nici neoriginal si nici handsfree n-am de nici un fel

        sigpic

        Comment


        • #5
          W800i - Handsfree
          K750i - Cablu de date

          preturi si zi-mi daca i le poti pasa lu costin87sie sa le aduca in buc la intalnire

          Comment


          • #6
            la bursa nu se comenteaza preturile... ptr accesorii originale normal ca dau garantie ca doar nu sunt de furat...

            sigpic

            Comment


            • #7
              canabys am hpm-70 - 50ron (handsfreeu special ptr walkman edition)
              DCU-60 15ron(cablu de date original cu tot cu cdu)

              sigpic

              Comment


              • #8
                Pentru Sony-Ericsson W710i cauciucul ala care vine pe carcasa si actioneaza cate doua butoane pe fiecare parte,s-a uzat la fiicamea la tel. si nu gasesc pe nicaieri,si vrea sa arunce tel. care este perfect in rest.
                LOGAN--> <--TOYOTA

                Comment


                • #9
                  dan gutu o sa caut... se pare ca momentan nu pot onora comenziile... deci daca vreti sa asteptati lasati comenzile si va anunt cand le pot onora... dan.gutu o sa vad daca am asa ceva si sa iti zic un pret... dar nu stiu cand pot onora comanda

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    dan imi pare rau dar nu am asa ceva si nici nu am avut... daca primesc te anunt...

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      salut
                      spune-mi te rog daca ai acumulator pt nokia 6310 Li polimer
                      te rog un pret pt produs original si pentru ne-original
                      multzumesc

                      Comment


                      • #12
                        Salut
                        Ai incarcator auto pentru LG KE 970 Shine?
                        Give a man a knife and he will survive give a man an axe and he will be a king

                        Comment


                        • #13
                          Incarcatoare auto ptr NOKIA cu fir retractabil doar 15RON (avantaje ocupa putin spatiu in masina , e cat o bricheta)...
                          Huse Silicon ptr orice model 3.5 RON
                          pentru 6085

                          Comment


                          • #14
                            Hai sa vedem daca ai ce am nevoie
                            Husa 6300
                            Carcasa nokia 6230 (neagra)
                            card memorie 1gb ptr 6300
                            Incarcator universal(sau ptr motorolo) bateri , nu vreau ptr mine deci nush mai multe detali...
                            Zimi preturile pre originale si ne originale...
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by SoNyKeL View Post
                              canabys am hpm-70 - 50ron (handsfreeu special ptr walkman edition)
                              DCU-60 15ron(cablu de date original cu tot cu cdu)
                              cand poti sa mi le trimiti?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google