[VAND] Componente PC şi Servicii IT&C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Componente PC şi Servicii IT&C

    Dupa cum spune şi titlul, vând orice componentă PC şi nu numai (televizoare, home cinema, AVR, UPS-uri), asigurând de asemenea service, mentenanţă pentru firme/particulari.
    Ofer (prin firma la care lucrez) orice model de componentă cât şi servicii IT de orice fel (curăţenie în calculatoare, mentenanţă imprimante şi service, instalări-reinstalări-devirusări)
    Preţul estimativ al unui serviciu de instalare windows cu tot cu drivere şi o suită de programe pentru birou începe de la 100 RON. Preţul nu este fix şi depinde de configuraţia sistemului în cauză, necesitatea devirusării sau servicii auxiliare necesare (defragmentare, backup, formatare, recuperări date). Costul unei interventii la domiciliul clientului începe de la aprox. 50 RON, acestă valoare reprezentând costul de transport şi un diagnostic precis al sistemului dumneavoastră.

    Se pot oferi servicii de mentenanţă complexă (tot ce înseamnă IT într-o companie). Aceste servicii se oferă pe bază de abonament lunar negociabil (în funcţie de domiciliul clientului, număr de calculatoare şi echipamente). Preţul unei intervenţii singulare (deci fără contract) variază în funcţie de serviciul prestat. Consultanţa în vederea achiziţionării de echipamente de la firma noastră va fi gratuită, asemenea şi o vizionare în vederea unei anumite probleme pe care o reclamaţi sau pentru consultanţa instalării unui sistem integrat sau reţea achiziţionată şi instalată de noi.

    Oferim şi montăm reţele de calculatoare, telefonie interiora (centrala), sisteme de supraveghere, configurate după necesităţile şi posibilităţile clientului.


    Preţurile pentru un anumit serviciu se discută pe PM. Va pot oferi direct pe forum preţuri la zi pentru componente, valabile doar în ziua respectivă.

    Se oferă factură şi garanţie la orice componentă nouă. Firma se numeşte Smart Net Computers SRL şi avem sediul în Bucureşti, Bd. Decebal.

    Am citit regulamentul şi sunt de acord cu el!

    Numere de telefon:

    Răzvan Amza - 0723.15.15.63
    Alexandru Sava - 0722.22.89.22 (Director şi Administrator al firmei)
    23
    Foarte mult, recomand!
    82.61%
    19
    Mulţumit, dar se putea şi mai bine..
    8.70%
    2
    Nu foarte mulţumit...
    0.00%
    0
    Dezamăgit, nu recomand!
    8.70%
    2


  • #2
    recomand , spor la treaba !

    Comment


    • #3
      salut
      o oferta la un monitor cu urmatoarele detalii:
      rezolutie full hd 1080 p
      port de hdmi
      optional sa fie led
      diagonala peste 19
      From Miami 2 Ibiza
      Voucher
      http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

      Comment


      • #4
        s-a notat. cel tarziu in sera asta aveti un pret.

        24"" benq, 2412hd, d-sub, dvi, hdmi, estimativ 800 ron, pret exact maine.
        Last edited by razvanamza; 25 January 2011, 22:22. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          Salut,
          Memorii laptop SODIMM DDR2 800MHz (PC6400) LATENTA CL6 (6-6-6-18-24) de 1Gb sau 2 GB, noi...sau garantie?

          Comment


          • #6
            s-a notat, aveti maine un pret cat mai exact.

            Pentru userul logan_bihor, poate ne spune si noua ce l-a nemultumit la serviciiile noastre? memoria nu ma ajuta

            Comment


            • #7
              Pret ddram 1 1gb ??
              Tinc fest !!

              Comment


              • #8
                Salut.
                un pret(informativ,deocamdata)la un hard disck intern de un tera?1TB
                eu am in pc un western digital de 320 GB(nu stiu daca conteaza)
                Sau ce-mi recomanzi?
                Numai bine.
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • #9
                  ddr1 nu stiu daca mai gasesc nou. cat despre sh, cel mai mare care-l am este 512 in secunda asta.

                  s-au notat, vedem cu cel de 1TB maine dimineata daca-l are cineva pe stoc.

                  hdd 1tb WD Blue 32mb cache, 7200rpm = 300ron. pretul include transport in bucuresti si montaj in PC.
                  Last edited by razvanamza; 28 January 2011, 17:15. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #10
                    servit astazi pe domnul skandal cu cablu dvi-hdmi 5m. speram sa auzim de bine de la dansul

                    Comment


                    • #11
                      razvane nu lasi omu` nici sa respire !

                      am achizionat un cablu dvi-hdmi la un pret bun si rapid

                      ms nea .. spor la treaba

                      Comment


                      • #12
                        ddr 1 de 2 gb la 400 MHz un pret?

                        Comment


                        • #13
                          ddr1 2 GB? iti caut, dar sa sii ca-i cam greu. doua placute de 1 GB nu te flauseaza?

                          memorii laptop 1GB DDR2 erau, daca e cineva interesat caut si pretul exact!

                          Comment


                          • #14
                            Atunci daca ai sau poti face rost ddr 1 de 1 gb la 400 MHz si un pret? Momentan am de 1 gb in calculator

                            Comment


                            • #15
                              acum calculam preturile ok, caut si 1 GB

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google