Vand Replica Iphone 4 (1:1) Nou

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Replica Iphone 4 (1:1) Nou

    vand telefon replica iphone4 (1:1) , produsul este nou , are garantie 2 ani de zile! pret 350 Ron

    0766454141
    Attached Files

  • #2
    Adica replica?!...mai multe detalii daca se poate...ce face sau ce nu face fata de original?
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • #3
      are camera de 3.2 mp fata de cel original care are 5mp..in rest nu sunt prea mari diferente si probabil nu are la fel de multe aplicatii dar in rest este la fel cu originalul ... de aceea este replica 1:1

      Comment


      • #4
        Din cate am vazut pe youtube......merge destul de greu touchscrenul...este aevarat?...intra greu in aplicatii.......l-ai folosit putin?...cum se comporta? Merge in orice retea sau este codat?.......mai multe detalii daca se poate...aici sau pe pm.
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • #5
          Asta e cea mai buna replica ... daca as fi avut acum bani l-as fi luat fara sa ma gandesc. Am vazut un filmulet pe youtube cu o replica identica cu a ta si se misca acceptabil. Fata de alte telefoane la acelasi pret.... e f. bun.

          UP si de la mine!!

          Comment


          • #6
            fratilor , cum puteti compara asa ceva cu un aifon ? e facut sa dati dai si sa primiti telefoane .
            Cine da 2 ani garantie la asa ceva ? ce firma ???
            Last edited by Cristi_Xp; 22 November 2011, 22:43.
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              Ce garantie ? Va prostiti ! Nici la Iphone nu ii buna garantia aia ! Caz concret azi ! colegu meu de lucru ..are 3 iphone 4 ..pe abonament de firma . unu din ele ..nu mai raspunde calumea la touch ...si cand lo dus in garantie ...trebe trimis la bucuresti ....si aia sa il trimita in austria ..Cui ii convine sa plateasca transportu pana in austria si inapoi ? Care firma ? Despre cei de la orange e vorba . si telefonul acela nu avea nici pe dracu . tot timpu in teaca de piele .Exact ca si colegu meu .Care e titularul abonamentului . Si cei de la Bucuresti o gasit o scuza plauzibila ca : daca cumva o fost deschis ...sau o fost scapata apa pe el . EI nu au de unde sa isi dea seama . Asa o declarat . Te caci pe ele garantii la Iphone .
              sigpic

              Comment


              • #8
                ca sa nu luati teapa zic si eu ce stiu 100%...replica asta are camera vga, nu sta capacul de la baterie, suna urat de tot, merge greu touch-ul, bateria tine 1 zi, nu are bluetooth, nu are wifi, si inca cateva prostii care nu imi vin chiar acum in minte...
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • #9
                  telefonul este nou. nu l-am folosit decat putin(am bagat cartela in el sa vad daca este codat si am scos-o) ... in concluzie : telefonul este nou , nu este codat, aplicatiile merg...atat cat am avut eu timp sa ma joc pe el aprox. 10 min.

                  Comment


                  • #10
                    Cum adica vga??) nici macar 2 pixeli amarati? Din ce spune si mat-u' sa intelegem ce? Ca defapt iphone asta nu e mare inginerie indiferent de calitate???

                    P.S Hai sa nu mai poluam topicul omului... zic si eu,

                    Comment


                    • #11
                      totusi cine ofera garantia aia de 2 ani ?
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #12
                        Nu ,nu are nici macar 2 mega....Vga, adica primele camere foto de pe telefoanne ))
                        Si asta e replica....Cel original e bun, a avut fratemio i3, acum are i4 de juma de an si nu au fost probeleme...Cand ai iphone original,iti poti face frumos casco la fel ca si pe masina...si nu sunt probleme.
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by TM80MAT View Post
                          Ce garantie ? Va prostiti ! Nici la Iphone nu ii buna garantia aia ! Caz concret azi ! colegu meu de lucru ..are 3 iphone 4 ..pe abonament de firma . unu din ele ..nu mai raspunde calumea la touch ...si cand lo dus in garantie ...trebe trimis la bucuresti ....si aia sa il trimita in austria ..Cui ii convine sa plateasca transportu pana in austria si inapoi ? Care firma ? Despre cei de la orange e vorba . si telefonul acela nu avea nici pe dracu . tot timpu in teaca de piele .Exact ca si colegu meu .Care e titularul abonamentului . Si cei de la Bucuresti o gasit o scuza plauzibila ca : daca cumva o fost deschis ...sau o fost scapata apa pe el . EI nu au de unde sa isi dea seama . Asa o declarat . Te caci pe ele garantii la Iphone .
                          asta cu trimisul in austria e vreun SF iar
                          La o adica daca trimiti prin posta ceva in asutria de nici 1 kg te costa cateva sute de mii . Daca trimiti cu un curier de costa 10-15 eur sa vina de acolo aici , si mai vreo 20 minim de aici acolo , deci daca chiar trebe nu cred ca se c*** nimeni pe el sa dea 40-50 eur sa isi repare aifonu decat sa stea cu investitie de 500 eur si sa se uite la ea .
                          Last edited by Cristi_Xp; 23 November 2011, 00:17.
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #14
                            M-am informat acum FloNZN cel mai prost are camera de 1.3 ,asta are camera de 2 iar cea "din interior" este VGA.

                            Comment


                            • #15
                              @cristi_xp : eu am primit acest telefon si odata cu el si garantia care este oferita de firma de unde a fost achizitionat (nu de catre mine l-am primit cadou) ... acum nu stiu sa dau mai multe detalii despre cum si in ce fel consta aceasta garantie .

                              In rest ... telefonul ramane in continuare de vanzare pentru doritori

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google