[vand]tablet pc allwinner i10, android 4.0, ecran capacitiv 7 inchi multitouch

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [vand]tablet pc allwinner i10, android 4.0, ecran capacitiv 7 inchi multitouch

    TABLET PC ALLWINNER I10 SUPERSLIM, ANDROID 4.0, ECRAN CAPACITIV 7 INCHI, WI-FI, G-SENZOR, GARANTIE !

    Specificatii Tehnice TABLETA PC ALLWINNER I10 SUPERSLIM

    Display: 7.0 inch, Resolution: 800*480. Capacitive Touch Screen, 5 point touch
    CPU Chipset: ALLWINNER A10 1.2GHz ; GPU 400 Mali - hardware acceleration for allmost 3D game !
    RAM: DDR3 512 MB
    Storage Build-in 4GB
    TF card extendable 1GB-32GB
    PC Interface mini USB * 1 ; mini-HDMI port * 1 !
    System Android 4.0 Ice Cream Sandwich
    Flash Support Adobe Flash 10.3
    Internet Access Wifi: Built-in Wifi IEEE 802.11b/g 11Mbps to 54Mbps
    3G: Numai extern.
    Camera 1.3 MP camera in the front
    Software: Facebook, YouTube !!!, Android Market, Google browser, Google map, Gmail, etc.
    More than 100,000 softwares are available.
    Games: Angry birds, 3D cars, etc, etc. Apk format games supported : Asphalt 6 ; NFS Hotpursuit si Shift, ShadowGun, N.O.V.A., orice joc 3D din Google Play
    Video Play Support: 2160P !!!, orice MKV-inclusiv cu subtitrari cu diacritice, RM, RMVB, AVI(H.264/H.263), MOV, WMV, MP4, ASF, 3GP, TS, etc.
    Audio Play Support MP3: WMA, WAV, APE, FLAC, AAC, OGG, etc.
    E-book Support: TXT, PDF, CHM, HTML, PDB, UMD, FB2, etc. Documents to Go pentru fisiere Excel, Word, PowerPoint.
    Picture Browse Support JPG, BMP, PNG, TIFF.
    Battery Built-in Lithium Battery: 3600 mAh (working time: 4~5 hours).

    Pagina producator : http://lyxfsz.com/cn/products_view.htm?id=24

    Tableta este ca noua, are foliile originale pe fata si spate ! Functioneaza PERFECT ! Se livreaza in ambalajul original, cu accesoriile originale, cu factura si certificatul de garantie original (garantie inca 10 luni). Motivul vanzarii : am achizitionat laptop si nu (prea) mai am ce face cu ea...
    Pret : 450 lei. Nu ma intereseaza niciun schimb ; just cash !
    "Am citit regulamentul si sunt de acord cu el".
    Attached Files
    Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

  • #2
    Cum am precizat in primul post, tableta este impecabila, estetic si functional. Ruleaza fara probleme toate jocurile noi ; atasez foto.
    Tableta reda cursiv filme FULL HD (MKV) inclusiv de pe stick USB !
    Garantia este valabila inca 10 luni.
    Attached Files
    Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

    Comment


    • #3
      nu are bluetooth nu?

      Comment


      • #4
        Nu. nu are bluetooth.
        .......
        Tableta ca noua, cu garantie valabila ! Atentie ! Pe unele magazine on-line puteti gasi la pret aproape egal, dar fara garantie !
        Cea mai performanta tableta in aceasta gama de preturi.
        Pana luni pret "promo" - 100 euro ! Dau si un DVD cu jocuri/aplicatii, pentru cine nu are timp sa "sape" pe net dupa ele smile.gif !
        Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

        Comment


        • #5
          Vand tableta Allwinner I10 Superslim cu ecran capacitiv multi-touch ; cu factura veche si garantie (inca 10 luni).
          Tableta Alldro este varianta "branduita" pentru RO a acestei tablete; pagina producator : http://lyxfsz.com/cn/products_view.htm?id=24
          Doar astazi pret special : 400 lei !!!
          Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

          Comment


          • #6
            Sus cu tableta ! Doar 400 lei !
            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

            Comment


            • #7
              Vand tableta Allwinner I10 Superslim cu ecran capacitiv multi-touch.
              Pret = 99 euro.
              Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

              Comment


              • #8
                Salut, intrebare de baraj, am vazut ca are mini-usb pentru conectare la PC, dar are si USB normal in care sa pot baga stick-ul pentru internet?
                Si cel mai important, ai incercat sa vezi daca merge cu stick?
                Daca merge cu stick de vodafone/digi, o vreau eu

                Comment


                • #9
                  La o cautare pe www am gasit urmatoarele comentarii :
                  -"Se poate conectat la 3g prin modemul Huawei E1750.Eu m-am conectat folosind cartela de la rds.Mentionez ca acest modem l-am achizitionat de pe un site la pretul de 100 de lei.Nu e nevoie sa faci nici un fel de setari.Doar introduci cartela in modem iar apoi modemul il conectezi la tableta cu ajutorul cablului otg primit; astepti cateva secunde si iti va apare in dreapta jos langa ceas semnalul 3G"
                  -"merge sa conectezi mai multe stick-uri la tableta si anume: ZTE AC583, AC580, MF637U, Huawei EC150, EC 122, E261, EC 1261, E1750, ET 127, Dongle-ul 3G oferit de producator "
                  -" suporta conectare 3G prin modemul Huawei E1750 si inca unul (tot Huawei , oferit de Vodafone) "
                  -"Modemurile compatibile cu tableta sunt urmatoarele:
                  AC583 ZTE, AC580 ZTE, MF637U ZTE, EC150 HUAWEI, EC122 HUAWEI, E261 HUAWEI, EC1261 HUAWEI, E1750 HUAWEI, ET127 HUAWEI" .
                  Personal nu am testat-o neavand un astfel de modem ; ma conectez din orice punct al locuintei la modemul WiFi Huawei (Romtelecom).
                  Tableta vine insotita de un cablu otg (adaptor miniUSB-USB) in care pot fi conectate tastarura, mouse, stick...Tableta reda filme (full-hd, mkv cu subtitrare) inclusiv de pe stick !
                  ================
                  Doar azi si maine 95 euro.
                  Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                  Comment


                  • #10
                    Vand tableta Allwinner I10 Superslim cu ecran capacitiv multi-touch.
                    Pret = 99 euro.
                    Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                    Comment


                    • #11
                      Pretul se stabilizeaza, pe termen nedefinit, la 420 lei, cu transport prin Posta inclus. Pretul mic al tabletei pe unele siteuri de profil este, atentie !, cu garantie 30 zile ! Tableta vanduta de mine mai are 9 luni garantie REALA ! Cu factura si certificat !


                      HRISTOS A ĂŽNVIAT !

                      Tableta s-a vandut la pretul solicitat.
                      Multumesc LoganClub !
                      Last edited by Fratello; 16 April 2012, 12:55. Reason: Automerged Doublepost
                      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google