Vand Telefon HTC Desire S

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Telefon HTC Desire S

    Vand HTC Desire S, cumparat de la Vodafone in iulie 2011. Telefonul este in stare excelenta, are doar mici urme de uzura dupa 2 ani de utilizare, care sunt atat de fine incat nu stiu daca se vor vedea in poze.

    Link pentru specificatiile tehnice : http://www.phonearena.com/phones/HTC-Desire-S_id5159

    Telefonul are instalat pe el Android 4.0.4, cu HTC Sense 3.6, bagate pe telefon in service autorizat (am fisa telefonului din service). L-am instalat in service pentru ca citisem pe internet ca erau tot felul de probleme cu telefonul dupa instalarea acestui update si am preferat sa fiu safe.

    Produsul vine in cutia originala, cu cartile aferente, incarcator original si card de 8GB. Ofer si husa din imagine, care este ca noua. Garantia a expirat in vara acestui an.

    Metoda de predare : doar personal in Bucuresti, preferabil in zona Romana - Victoriei daca e in intervalul orar de lucru
    Contact : 0721555882 Ioan sau PM pe forum
    Pret : 550ron (sau 120euro), usor negociabil daca e cineva interesat si de niste casti in-ear Sennheiser Cx-200 cumparate de 2 luni, cu garantie de 2 ani.
    Attached Files

  • #2
    valabil, up

    Comment

    Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google