Vand SAMSUNG GALAXY S3 Blue

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nici degeaba dar unul nou cu garantie 2 ani costa 1000 lei , acum si tu ....
    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

    Comment


    • #17
      Fara suparare,dar colegii au dreptate,uite cat este nou la EMAG.

      Comment


      • #18
        S4 be a ajuns la pretul pe care l-am dat eu pentru un S3 nou acum un an. eu ce sa mai zic?
        daca vrei sa il vinzi o faci la pretul pietii. daca nu te grabesti il tii la pretul care-l ceri.
        sigpic

        Comment


        • #19
          700-800 lei este un pret real
          http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

          Comment


          • #20
            Multumesc pentru sugestii! Fiecare cumpara de unde doreste! Pretul ramane acelasi, deocamdata!

            Comment


            • #21
              In curand n-or sa mai fi doar sugestii, iar pentru documentare suplimentara iti recomand sa citesti regulamentul bursei.
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • #22
                Regulamentul nu-mi impune sa vand un produs cu un pret dorit de altcineva!

                Comment


                • #23
                  Regulamentul spune sa vinzi un bun la pretul de SH, nu la pretul de nou !
                  De acord cu tine, daca are garantie 2 ani, este sigilat, se explica pretul.

                  Altfel nu se explica pretul.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Eu am asteptat, am observat comentariile

                    Oficial ai 24 de ore pentru modificarea de pret.

                    In caz contrat, tragem obloanele!
                    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by bGy View Post
                      Regulamentul spune sa vinzi un bun la pretul de SH, nu la pretul de nou !
                      Eu nu am gasit nicaieri un S3 nou, cu card de 16GB si carcasa Case Mate, la 1000 lei! Daca cineva imi spune unde exista asa ceva, ii dau telefonul cadou!

                      Comment


                      • #26
                        uite aici telefonul aici carcasa si aici cardul...am pus unul de 32 ca sa nu zici ca sunt baiat rau...te las pe tine sa faci calculul matematic si dupa sa imi lasi mesaj in pm unde ne intalnim sa imi dai telefonul ...si totusi poate incerci sa il vinzi la pretul la varu la varu nu pe Logan Club ca aici sunt oameni ca lumea, nu samsari
                        Last edited by BlueStar_KWO; 11 April 2014, 07:27.

                        Comment


                        • #27
                          Te rog sa te mai documentezi! Si sa ai grija la utilizarea cuvintelor!

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google