[VAND] [SCHIMB] Diverse Pentru Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uppppppppp
    MY CLA

    Comment


    • Se scoate la vanzare si ornamentul cromat de la grila din fata. Model prestige. Astept o oferta daca este cineva interesat de el!
      MY CLA

      Comment


      • Sunt eu interesat de el, spune-mi tu un pret ca nu vreau sa iti fac o oferta si dupa aceea sa te superi pe mine. Multumesc!

        Comment


        • Spune-mi tu un pret si discutam. Nu stiu cat sa cer pe el,dar nu vreau nici sa-l dau pe '' nimic'' avand in vedere ca nu se mai gaseste de vanzare si este in stare aproape perfecta...
          Astept PM cu o propunere.
          MY CLA

          Comment


          • Up Up Up!!!
            MY CLA

            Comment


            • Poze cu elementul, il am si pe cel inferior. Astept oferte pentru el! In poze sunt reflexii, sunt putin mai decolorate elementele care se vad in prima poza in partea dreapta a ornamentului.
              Attached Files
              MY CLA

              Comment


              • Preturi noi
                2 bucati cauciuc pentru pedale: frana, acceleratie. 10 lei setul
                -2becuri xenon D2S 4300K ( folosite) , 20 lei setul!
                -2 extractoare aer portbagaj. 10 lei bucata. 10 lei setul

                -2 capace faruri: 10 lei bucata 10 lei setul

                -Mp3 Philips GoGear 1 gb folosit foarte putin. MP3/Reportofon/RADIO. Culoare display verde. 20 lei
                - un geam pt 3-lea stop: GRATIS pentru cine cumpara alt produs si are nevoie
                -2 becuri h11 originale in stare buna OSRAM folosite putin: : 20 lei setul
                - Un cauciuc Continental EcoContact 3 185.65.15 folosit. Are snur pe lateral. Profil aproximativ 5mm.Nu scapa aer!!! Restul detaliilor se pot vedea in poze.: 30 lei
                -incinta MDF 20 lei
                -Huse: 15 lei ( nu cred ca mai au clipsurile si sunt uzate pe interior)
                -2 faruri de origine- Astept oferte
                -balast angel eyes lupa- 10 lei
                -element cromat bara fata model prestige: astept oferte pentru el sau cu unul clasic la schimb si diferenta
                -antena : 20 lei
                MY CLA

                Comment


                • Urgeeeeent!!!
                  MY CLA

                  Comment


                  • Up Up UP! Urgent!
                    Chiar nu vrea nimeni un cauciucl continental in stare buna la un pret foarte bun? Este pregatit pentru livrare...
                    Elementrul cromat il dau la schimb cu unul fara model si 30 de lei diferenta...
                    MY CLA

                    Comment


                    • Se mai poate merge cu el in siguranta? pune niste poze cu locul snurului, ms!
                      sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                      Comment


                      • Este la fel ca si cauciucurile cu care circul eu pe spate, ai poze reale cu el. De atunci nu s-a mai circulat cu el. Cam 1 an am circulat eu cu el de cand am pus snurul si nu am avut absolut nicio problema.
                        Eu am mai cumparat unul nou la fel ca si model si l-am pus pe fata impreuna cu rezerva.( sa fie noi in iarna aia pentru ca nu aveam de iarna atunci) si asa mi-a ramas unu in plus. Nu este '' copt'', taiat, uzat neuniform etc.
                        O sa pun imediat o poza doar ca trebuie sa-l desfac din ambalaj. L-am pregatit de livrare si nu l-a mai laut din cauza transportului...
                        MY CLA

                        Comment


                        • Up Up Up!!!!!
                          MY CLA

                          Comment


                          • Interesat cineva de niste difuzoare stock in stare foarte buna? Am 2 bucati....
                            MY CLA

                            Comment


                            • upppppppppppppppppppppppppp
                              MY CLA

                              Comment


                              • Chiar nu are nimeni nevoie de ele? Mai facem reduceri la mai multe repere daca sunt MARI preturile...
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google