Vand Memorie Ram 4 Gb, Ddr 2, 800 Mhz

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Memorie Ram 4 Gb, Ddr 2, 800 Mhz

    Vand o placuta de memorie ram pentru calculator de 4 gb,ddr 2 si 800 mhz.Ramii sunt in stare buna nu prezinta lovituri sau alte probleme.Acestia functioneaza perfect, doar ca sunt compatibili numai cu placile de baza cu procesor amd.Ramii functioneaza atat singuri cat si alaturi de o alta placuta identica la specificatii, deci foarte utlili pentru cei ce au placa de baza doar cu doua sloturi pentru ram,pot sa-si inbunatateasca sistemul pana la 6 gb sau chiar 8 gb.Pozele sunt reale,daca se doresc alte poze se pot face.
    Pretul este de 140 ron plus transportul cu posta romana 10 ron.Daca se doreste transportul cu o firma de curierat,pretul de transport o sa fie mai mare.
    Multumesc.

    Am citit regulamentul si sunt de acord cu el.





  • #2
    Nu ai drum prin Cluj sau pe cineva care o poate aduce ?
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • #3
      Deocamdata nu am aceasta posibilitate,daca se iveste ceva te anunt.

      Comment


      • #4
        Originally posted by pukyman View Post
        .Acestia functioneaza perfect, doar ca sunt compatibili numai cu placile de baza cu procesor amd........
        Nu inteleg ! cum adica nu merge pe placi de baza cu procesor Intel ? De ce ?
        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

        Comment


        • #5
          Nu pot sa-ti explic de ce, dar asa era specificat de catre vanzator cand am achizitionat-o, eu avand placa cu amd nu am avut ocazia sa o probez cu procesor intel.

          Produsul s-a vandut,se poate inchide oferta.
          Va multumesc de gazduire.
          Last edited by pukyman; 23 February 2015, 13:18. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #6
            Se poate inchide,multumesc.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google