[cumpar] Inele Mdf

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [cumpar] Inele Mdf

    Caut sa cumpar urgent 2 inele mdf pt boxe de 16.5 ...Am vazut ca mai sunt cel putin 2 topicuri care se refera la aceste inele, dar sincer, am intrat in ceata dupa ce am citit pe acolo, si tot n-am inteles cine mai vine asta(sa si trimita prin posta).

    asadar, cine face inele mdf pt boxe de 16.5 sau cine stie daca pot gasi pe undeva (magazine comerciale) asa ceva, il rog sa posteze. Si daca vinde sa spuna si un pret, cu transport cu tot
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

  • #2
    Vezi aici.

    Comment


    • #3
      Am intrat pe acolo inainte sa fac topic aici si nu am gasit unde sa vad detalii despre produs, si nici sectiune de contact nu am vazut...Am postat un coment la care nu stiu daca o sa primesc raspuns...Sti tu cum pot comanda de la ei?
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        Iti pierzi timpul cu ei . Vezi ca au la be-loud . Suna-i si vorbeste pentru ca nu le vei gasi pe site . Ps : ia-ti cu unghi drept , sa nu fie inclinate .
        sigpic

        Comment


        • #5
          Este la topicul: vand produse groundzero...Vorbesti cu baiatu si totul e ok!

          Comment


          • #6
            Originally posted by alindrgn View Post
            Am intrat pe acolo inainte sa fac topic aici si nu am gasit unde sa vad detalii despre produs, si nici sectiune de contact nu am vazut...Am postat un coment la care nu stiu daca o sa primesc raspuns...Sti tu cum pot comanda de la ei?
            Nu am cumparat nimic de la ei. Pe site-ul respectiv am ajuns intamplator...

            Comment


            • #7
              pana la urma lamuriti-ma si pe mine cu inelele astea mdf..dak vreau sa imi pun dif de 16.5 pe logan trebuie sa tai din suportul ala de la usa sau nu?

              Comment


              • #8
                daca ai ph2 da .
                sigpic

                Comment


                • #9
                  poi cum adica ph2??k nu inteleg

                  Comment


                  • #10
                    ph2 este faceliftul loganului. al doilea model(cel nou).
                    MiNnRuZ

                    Comment


                    • #11
                      Vand inele MDF orice dimensiune, pt detalii PM!

                      Comment


                      • #12
                        la ce pretz sunt inelele pt 16.5??

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google