Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai o convorbire pe forum nu valoreaza mare lucru, dragul meu. Daca era sa stau dupa un amarat de mesaj pe forum, muream de foame...

    In astfel de cazuri, daca chiar te intereseaza marfa, pui mana pe telefon si suni. Stabilesti ce si cum. Poate ca omul a citit mesajul tau DUPA ce a vandut marfa.

    Ideea mea este ca tu invinovatesti pe unul care vrea sa scape de ceva marfa din stoc, pe cand tie ti-e lene sa dai un telefon.

    Pentru o astfel de isprava, eu unul ti-as da un minus aici, la feedback

    Nu vrei sa te scoti nevinovat, dar faci pe altul vinovat degeaba. Cand iti doresti ceva cu adevarat, pui mana pe telefon, il suni pe om de 10 ori si te asiguri ca nu vinde marfa...
    Daca atunci afli ca avndut, desi ti-a promis, atunci vino cu feedback negativ.
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • florin_dnf mi-a facut si mie o impresie foarte buna! deocamdata atat, daca mai colaborez cu cineva, anunt

      Comment


      • sa-i laud si eu pe cosmin cgq, dsign, dragman, soran si probabil in viitor si pe altii

        Comment


        • recomand red_logan, Manolo KSJ si iulian_may...niste oameni care isi respecta clientii !

          Comment


          • Nota 10 pentru Silviu_79. Atent, prompt si mai ales serios.

            Comment


            • florin_dnf - tudor,b baieti seriosi de la care am luat cate ceva si pe cat sunt de corectii pe atit de prommtii,........

              Comment


              • cassilo - vanzator de xenoane. RECOMAND! Am cumparat mai multe seturi, am trimis la garantie. Foarte ok!
                sigpic

                Comment


                • fac si eu un "pomelnic": Florin_DNF, Dsign si Soran, Dragman, serban_pc, cassilo, sandugolanu, pipan si eugen2008 ...RECOMAND
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • multumesc baieti pentru recomandare...sa auzim de bine.
                    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • Multumesc si eu, numai bine
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Merci si eu pt recomandare !
                        Adevarul este ca fac tot posibilul sa ofer produse de calitate la preturi competitive si pun in aplicare experienta cumulata in timpul anilor ca sa-mi multumesc toti clientii !

                        Toate cele bune!

                        Comment


                        • soran si dsign 10 10 10 pluuus pt seriozitate si promptitudine [piese de la Dacia shop si led-uri] si lui demonhunter[sigla volan] Experiente negative nu am avut inca si sper sa nici nu am. Baieti de baieti;mult succes in continuare voi mai apela la voi

                          Comment


                          • Florin DNF - promt, produsul ok,multumit de afacere!!
                            Tinc fest !!

                            Comment


                            • Un MARE PLUS pt DaciaShop!!! recomand,am cumparat multe piese si accesorii de la ei,azi dau comanda,maine o am acasa,iar in cazul in care cumperi mai multe piese/accesorii,se face reducere(asta a fost in cazul meu)...
                              mai recomand serban_pc,florin_dnf,turturel,dragman,dany_av,stre ulea,xp-u...
                              tepe nu am avut
                              numai bine la toti
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • salut

                                Manolo KSJ: om serios, prompt si cu produse de calitate, exact asa cum le-a descris. Tepe.....deocamdata nu, si nici nu prea-mi doresc.
                                Va salut si numai bine
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google