Intermediere Comenzi Ebay

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cristi vezi ca ti-am dat un pm. salut

    Comment


    • Spuneai pe topicul cu suspensia TaTehnix: "pot aduce reglabila de clio normal undeva la maxim 220 eur cu tot transport in Romanica".

      Poti sa imi dai mai multe detalii, un link, si un pret exact?

      Eu gasisem asta care e si pentru clio 1.2 16v deci ar trebui sa se potriveasca pe Logan:
      sigpic

      Comment


      • aia nu are transport ,daca o vrei neaparat pe aia o sa intreb transportul.Detalii nu prea am ce sa iti dau, ca nu stiu in ce si cum consta montajul,ce trebuie taiat , polizat pe acolo.
        ...Din cate am inteles,cele de RS se potrivesc la logan
        ta-technixu e mult prea scump pentru ceea ce este.
        http://www.ebay.de/itm/Gewindefahrwe...item415f6333b1

        L.E. transportul la linkul ce mi l-ai dat tu e 27 eur .
        Last edited by Cristi_Xp; 16 April 2012, 17:59.
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Salut Cristi, crezi ca poti sa imi aduci si mie asta si la ce bani, mersi mult:

          Comment


          • nu e mai ieftin din tara ?transportul e 0,dar se percepe TVA .
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • pai asta e problema, ca in tara nu are nimeni....

              Comment


              • pai il comandam de acolo daca vrei, dar in principiu se plateste la vama +24%
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment




                • Cat ma costa sa imi aduceti si mie astea (transportul presupun ca este 0 ) , Vama 24 % + comisionul ? (vreau un pret per total )

                  Va multumesc anticipat.

                  Comment


                  • 66.9 e tot.

                    Shipping: $18.95 - Economy Int'l Shipping
                    Nu e 0 transportul ;)

                    Comment


                    • Imi cer scuze 46 + 19 + comision (cat e ? ) + vama 24 % ...... Astept si eu un pret final...

                      Comment


                      • te mai ocupi cu tranzactii ebay?sunt interesat de ceva anume. ai pm

                        Comment


                        • @Cristi_XP.
                          Sunt interesat de un set de bujii, pentru 16v, BKR6EIX; conditii de plata si livrare. Daca se poate astept detalii pe PM.
                          Mersi.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • 200 lei bujiile.
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Bun; stabilim pe PM, detaliile.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Salut
                                Vreau sa cumpar si eu ceva de pe Ebay
                                Se mai poate?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google