Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am ridicat astazi coletul. Multumesc turturel! Poze nu am cum sa pun deoarece inca nu am lipit sticker ele

    Comment


    • mai vreau 3 seturi nr de oglinzi-AG 69 DNI;-1 Set AG 69 MCA;3 seturi OT 32 SAM;1 set AG 92 MUR;1 set AG 11 AYN si 6 STICKERE RENAULT F1 TEAM
      Last edited by marius-MSY; 20 December 2011, 19:14.
      sigpic

      Comment


      • Salut turturel .Sa nu ma uiti te rog cu comanda din ultimul meu post pe thred .Colantele de pe aripa.
        Multumesc.
        real power..... diesel power by

        Comment


        • salut ;am primit coletul ieri si totul este ok;pun pozele cand se mai linisteste vremea [nu sunt montate inca] multumesc

          Comment


          • Gata! Am fost si eu la posta sa le iau! Foarte foarte bine facute! Abia astept sa le montez!!!

            Comment


            • Am primit si eu stickerele, sunt bine facute, atata ca la capetele cutiei se putea pune ceva hartie ca altfel s-a lipit scotcul de stickere si au ramas niste pete putin vizibile, doar pe un sticker, dar sunt ok, din acelea de plastic care sunt originale pe logan nu faci?

              PS: Stickerele cu logan sunt cele mai frumoase, dupa cum loganul este cel mai frumos!!! restul fiaturi, symboluri, fieste focusuri etc. nu se compara cu logan... go Logan
              Logan laureat 1.2

              Comment


              • Salut cand ai timp sau dupa sarbatori as dori si eu un set modelul din poza.Sarbatori fericite.
                Attached Files

                Comment


                • folie lucioasa ai???....negru??
                  sigpic

                  Comment


                  • @pukyman - comanda a fost notata. Lasa-mi te rog un nr de tel in pm.
                    @kata dog - am si folie lucioasa.

                    Cu scuzele de rigoare pt intarzierea acestui msj, va urez Craciun fericit voua si celor dragi si va doresc ca toate dorintele sa vi se implineasca. Cu stima, turturel.
                    Stickere auto personalizate

                    Comment


                    • iata poza..mai adauga-mi te rog un low&slow.sarbatori fericite
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • Sarbatori fericite turturele!
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • Sarbatori fericite !
                          passion 1.5 DCi

                          Comment


                          • Stickerul pe rosu coca cola cat este?
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • asa am eu protectiile

                              lungime in parte de sus aproximativ 48 lungime in partea de jos aproximativ 43 iar latimea este de 4,5
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • Protectiile de praguri pe carbon fata spate scrise cu logan club logan cu rosu si club pe alb cat costa cu tot cu taxa postala?
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google