Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Turturel ai autocolant verde deschis? Pt dungi logan cup...
    ala micu cu loganu' gri cu dungile alea' mici portocalii

    Comment


    • am ridicat si eu coletul ieri
      multumesc fain pt ''lucrare '' si promtitudine
      UP UP UP

      Comment


      • Astept si eu raspunsul la ce te am rugat!
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • buna seara. anunt valabil!
          am raspuns prin pm tuturor solicitarilor!
          imi cer scuze pt intarziere dar timpul stat pe net..implicit pe mess sau forumuri s-a injumatatit de aceea raspund mai greu. la telefon va pot raspunde fara probleme sau daca vb dupa 8-9 seara la fel..pot vb fara probleme.

          0764 651 369 / 0745 075 438
          turturel1390@yahoo.com / protectiipraguri@yahoo.com

          @savoiu rf - un sticker costa in jur de 0.5 - max 1 leu dar comanda minima este de 12 lei. nu pot trimite un sg sticker prin posta pt ca ar costa taxele mai mult.
          @ivan marian - autocolant argintiu carbon am dar nu la metru patrat sau liniar. rar aduc mai mult pt ca nu exista cerere atat de mare.
          @sikka - siglele costa 3, respectiv 5 lei din negru mat, respectiv carbon 3D.
          Stickere auto personalizate

          Comment


          • Salut, cat costa stickerele astea, dar in loc de Mioveni sa scrie Vrancea, cate 3-4 bucati din fiecare?
            Attached Files
            Zambeste, maine poate fi mai rau!

            Comment


            • salut imi poti pune o poza cu folia fumuriu deschis pt stopuri ?

              Comment


              • Salut!Am vb la tel cu tine..asta e culoarea http://www.loganclub.ro/forum/cum_sa...940746..postul 110..ti-am trimis si pm,nu stiu daca l-ai primit

                Comment


                • gata mi-am facut timp
                  Attached Files
                  ala micu cu loganu' gri cu dungile alea' mici portocalii

                  Comment


                  • Multumesc mult renunt nu mai vreau nimic!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • autocolant negru mat la metru ai?? daca da cat m-ar costa pentru un plafon la logan?

                      Comment


                      • O sa doresc sa fac si eu o comanda,lasa`mi un Pm cand ai timp,ms frumos
                        TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                        Comment


                        • salut imi poti pune o poza cu folia fumuriu deschis pt stopuri ?astept raspuns

                          salut uite mailu meu: marian_ionut_1992@yahoo.com
                          astept pozele ma intereseaza fumuriu cat mai deschis
                          Last edited by Nostradamus; 30 April 2012, 09:28. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • buna dimineata. am raspuns prin pm tuturor solicitarilor. as avea rugamintea, in caz de am omis pe cineva imi cer scuze si ii rog sa ma contacteze la unul din nr afisate in mesajele anterioare. poze nu am mai avut timp sa pun deoarece am fost ocupat cu serviciul. doar dimineata devreme reusesc sa raspund la pm-uri sau seara dupa 9. va multumesc pt intelegere si ma scuzati va rog pt intarzierea raspunsurilor.
                            anuntul este valabil in continuare iar comenzile aflate in lucru, o parte din ele, sunt in curs de finalizare. la tel pot fi gasit oricand daca sunt nelamuriri. o zi buna tuturor!
                            Stickere auto personalizate

                            Comment


                            • Originally posted by cory View Post
                              Salut, cat costa stickerele astea, dar in loc de Mioveni sa scrie Vrancea, cate 3-4 bucati din fiecare?
                              Pe mine m-ai uitat.
                              Attached Files
                              Zambeste, maine poate fi mai rau!

                              Comment


                              • ???

                                tURTUREL , POTI FACE ASA CEVA SI CAT MA COSTA? multumesc.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google