Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fa.mi si mie un pret pentru (inclusiv posta):
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • salut! Imi poti da un pret pentru 7-8 sponsori de 5/15 negru mat, 2 bucati de folie rosie pentru a acoperi semnalizarile si una pentru marcharriere PH1, un sticker ca si in poza, micut cam 15 cm lungime si 1 cm 2 latime scris negru si inima rosie, o bucata folie fumurie (cam cat un stop logan) pentru astea as vrea un pret! Ai PM cu id meu si cateva intrebari! Astept un pret pentru aceaste stickere!
      Attached Files
      MY CLA

      Comment


      • salut..vreau si eu folie fumurie pentru faruri logan ph1..plus inca o bucatica pentru semnalizarile de pe aripi.

        Comment


        • Salut
          Vreau si eu 2 stickere OMP si 2 stickere cu numele meu dar sa scrie in felul urmator: Cristian M.
          La ce pret ma ajunge cu tot cu transport ?
          Multumesc!
          Attached Files
          Last edited by Christnacht; 4 August 2012, 22:44.
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • de noi ai uitat din cite imi dau seama...
            "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

            Comment


            • As vrea si eu folie rosie pt semnalizarile de la lampile spate logan PH2 si un pret cu transport cu tot

              Comment


              • @bogdan nelson - daca mai este valabila comnada..da-mi un bip te rog sa vb despre ce putem face
                @ionut 46 - folia de proiectoare se vinde minim 50 x 15 cm sau mai putin daca nu mai am aceasta dimensiune disponibila..adica daca mai am putin material tai si mai mic dar daca nu, prefer sa il dau la 50 x 15 ca sa nu il maruntesc la diferite dimensiuni. din aceasta bucata iti ajung cca 2 seturi.
                @doru popa - stickerul respectiv..pt moment nu il mai pot reproduce..cum reusesc sa il fac iar..anunt aici la topic.
                @barbuoctav - asa cum spuneam si mai sus..folia este 10 lei la 50 x 15 cm.
                @doru piticu rs - comanda este in lucru
                @teo21din - am vb de coamnda
                @mri82 &vdmihai - comenzile voastre s-a primit
                @robby - folia de stalpi este 12 sau 25 lei, pe negru mat sau carbon 3d. stickerul il primesti gratuit
                @cipy27 - comanda este in lucru - astept masuratorile pt stickerele de portiere
                @alex125 - coamnda este in lucru
                @eminence - iti multumesc si te mai astept
                @merlas viorel - am primit comanda dar de abia azi am primit material negru mat..am ramas in pana si nici la furnizor nu am mai gasit. revin cu un pm daca mai e valabila
                @skyboy - imi cer scuze pt neintelegere..eu asa am trimis autocolantele de stalpi de la bun inceput. daca aveam grafica le taiam la plotter si le trimiteam asa..cu un extra de 2-3 lei pt materialul in plus. daca nu ma insel...ti-am mai trimis o data si credeam ca stii. de taiat ele au fost taiate ok..si se potriveau..pt ca aceeasi dimensiune am trimis-o de la inceput. oricum..dupa cum am vb..o sa rezolvam.
                @nicu rcn - stickerele ajung un maxim de 6-7 lei..capul cainelui nu il pot face..doar scrisul magnat.
                @prestige - lasa-mi te rog un nr de tel sau da-mi un apel la unul din nr si vb si despre comanda ta.
                @gimy - se rezolva cu folia de stopuri..revin cu un pm dupa ce termin de raspund aici la topic.
                @christ - grafica cu omp nu o am dar pot face rost de ea iar numele si tricolorul se pot face pt ca am mai realizat asa. vb la tel cel mai bine
                @emy logan - nu am uitat de coamnda voastra doar ca am fost foarte aglomerat si nu am mai avut timp.
                @nol - folia de stopuri pt spate costa 32 lei + taxe postale. masuratorile sunt pt ph1 dar cred ca merg si la ph 2. lasa-mi un nr de tel te rog sau da-mi un apel ca sa stabilim exact detaliile.

                acum ca am raspuns macar aici solicitarilor dvs, voi incerca sa explic un pic situatia cu intarzierea comenzilor.
                asa cum am mai scris, din aprilie lucrez si nu mai pot sta mereu pe mess sau sa raspund la topic de aceea scriu mai rar. comenzile le iau si in functie de dificultate in executie..de aceea la unii colegi unele ajung mai repede si altele ceva mai greu.
                tin sa multumesc tuturor colegilor care au inteles situatia si au fost de acord cu prelungirea unor termene de executie. de asemenea, va asigur ca depun eforturi foarte mari in a le executa pe toate cat mai repede dar acesta nefiind singurul meu topic poate ca pare greu de crezut. acest lucru se poate verifica pe celelelate forumuri unde am anunturi.
                date fiind temperaturile de afara de cca 35-38-40 grade..imi e destul de greu sa lucrez pt ca atat pc-ul cat si plotterul prin sistemele de ventilatie..dau afara aer cald care impreuna cu gradele generoase din camera..fac lucrul destul de dificil.
                de aceea este posibil sa mai lucrez saptamana aceasta si apoi sa o las mai usor pana pe la sf lunii..sau inceputul lunii septembrie. sper sa nu supar pe nimeni sau sa par neserios dar e un aspect de luat in calcul din pacate.

                acuum as vrea sa scriu cateva cuvinte, mai mult am scris la condica de reclamatii, despre userul @spulberica care mi-a tras o teapa si nu o data..ci de 2 ori prin neridicarea unui colet cu un parasolar personalizat. el a considerat probabil ca 20 lei este prea mult sa dea pe parasolar..si ma pacalit pe mine cu 40 lei taxe postale si materiale aruncate pe geam.
                concluzia: nu mai am ce discuta cu acest individ.

                voi incerca sa pun poza la sfarsitul acestei saptamani si daca timpul va fi mai favorabil sa lucrez si in acelasi timp sa preiau si noi comenzi.

                va multumesc foarte mult pt intelegere. cu stima, turturel.
                Last edited by turturel; 6 August 2012, 19:20.
                Stickere auto personalizate

                Comment


                • folie rosie pentru stopuri logan ?
                  pret ?
                  My Ride ! B - 29 - TmT

                  Comment


                  • Originally posted by turturel View Post
                    s-a primit
                    acum as vrea sa scriu cateva cuvinte, mai mult am scris la condica de reclamatii, despre userul @spulberica care mi-a tras o teapa si nu o data..ci de 2 ori prin neridicarea unui colet cu un parasolar personalizat. el a considerat probabil ca 20 lei este prea mult sa dea pe parasolar..si ma pacalit pe mine cu 40 lei taxe postale si materiale aruncate pe geam.
                    concluzia: nu mai am ce discuta cu acest individ.
                    --imi cer scuze pt userul asta si mai ales ca face parte din club si ne face de ras;
                    ---am vorbit la telefon si vom proceda cum am stabilit ;
                    ----spor la treaba in continuare si mai colaboram ;
                    cu respect !

                    Comment


                    • salut..turturel ai pm..cred ca e o confuzie dar o lamurim la tel.. vreau folie faruri ph1 nu pentru stopuri.

                      Comment


                      • Salut , turturel Am sa iti las mai jos o comanda!
                        Sponsori usi : 2x WESTWOOD 2x VALVOLINE 2x DIMSPORT 1x CARUB EXHAUST 1x brembo toate sa fie negru (mat) , un set logan club pe carbon argintiu (cel de pe parbriz), un set logan club normal( rosu cu alb) pe LOGAN in partea de jos la L sa fie decupat AUR( tot pentru parbriz), 1x I hate speedbumps pe alb cu inimioara rosie, 1x set i hate speedbumps pe negru mat cu inimioara rosie cele cu speedbumps sa fie ca si in poza, poate putin mai micut!!!, 1x sparco lungime maxim 5 cm si latime 1/2 cm portocaliu, 1 set numere oglinzi AB 96 CRI AI adresa in PM!!! Stima!

                        turturel adauga la comanda,te rog si un sticker de 4 cm latime si 8 lungime din folie de carbon negru scris-ul aur! AUR cu litere normale!
                        Last edited by PRESTIGE; 7 August 2012, 19:39. Reason: Automerged Doublepost
                        MY CLA

                        Comment


                        • Salut turturel ! As vrea daca se poate sa-mi faci un pret pentru autocolant gen culoarea aeratoarelor ( gri`ul acela metalizat ) de dimensiunea 0.15 x 1 m ca sa colantez bandoul de la calandru la un sandero si as mai dori si un negru mat in spate la numar la acel difuzor care are 0.3 x 1 m dimensiune. Fa-mi te rog un pret ! Stima !
                          sigpic
                          Nu există întrebări proaste, doar oameni proşti.

                          Comment


                          • turturel am gresit vreau kenwood nu westwood ) tot le incurc!!!
                            MY CLA

                            Comment


                            • Primit comanda,prompt si de calitate,recomand.
                              KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                              Comment


                              • Originally posted by pojejena View Post
                                Salut turturel ! As vrea daca se poate sa-mi faci un pret pentru autocolant gen culoarea aeratoarelor ( gri`ul acela metalizat ) de dimensiunea 0.15 x 1 m ca sa colantez bandoul de la calandru la un sandero si as mai dori si un negru mat in spate la numar la acel difuzor care are 0.3 x 1 m dimensiune. Fa-mi te rog un pret ! Stima !
                                Si mai vreau un sticker ca in postul # 1818 cu i hate speedbumpers Merci
                                sigpic
                                Nu există întrebări proaste, doar oameni proşti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google