Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut,vreau si eu 15-20 de bucati cu stikere din astea,dar vreau doar literele te rog frumos,poti?uita-te la poza te rog si fa-mi un pret ca dimensiune as vrea ceva de genul 8x6 si doua seturi de stikere logan club,logan cu rosu si club cu alb,mersi
    cooltext739879976.png
    Logan Forum consiliaza nu si repara!
    [/SIGPIC]

    Comment


    • scuze de dublu post,dar mai vreau sa adaug un set de embleme fata+spate Logan Club Ploiesti pe rosu te rog frumos si cele 2 seturi de mai sus cu logan club le vreau cu Ploiesti te rog,asa cum i-ai facut si lui Bidepa(logan cu rosu si ploiesti cu alb si club tot cu alb ) multumesc anticipat,astept PM tau cu pretul si cand e gata comanda sa iti dau datele de livrare
      Logan Forum consiliaza nu si repara!
      [/SIGPIC]

      Comment


      • nu.i nici o problema daca nu poti face cainele magnat, scri magnat sound, cu acelasi font ca magnat, un y love bass alb, un logan club pentru parbriz si un nr pentru oglinzi pe care deocamdata nu il stiu, dar pana luni ti.l dau la telefon, insa nu mai am nr tau, astept sq suni tu sau un mesaj pe privat cu nr si te sun eu.0735336553
        sigpic

        Comment


        • folie rosie am nevoie de 2 bucati de 14/ 12 si 1 bucata de 10/13
          MY CLA

          Comment


          • stikare

            vreau si eu urmatoarele stikare-2 embleme cu vw,un scris cu VOLKSWAGEN si unul cu DRIVER pe culoarea gri si cateo bucatica de autocolant negru,rosu si galben,srisul sa fie de 10cm.
            sigpic
            nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

            Comment


            • Salut!
              Ai putea sa imi faci un pret cu tot cu transport prin posta pentru urmatoarele:
              -folie galbena pentru farurile de ceata la dacia logan
              -folie rosie pentru stopuri dacia logan
              -autocolant simplu negru pentru stalpi
              -sticker cu www.loganclub.ro si un stiker cu dacia logan low cu spatele
              Multumesc!

              Comment


              • salutare!!! ma poti ajuta cu 2 buc?? asa ceva m-ar interesa
                si o mai vreu cate ceva
                Attached Files
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • vreau si eu un pret pentru sticker-ul urmator la o dimensiune de 20 cm inaltime. Ma intereseaza daca poti face imaginea fara fundal, ca la scris, sa ramana pe masina doar poza, fundalul sa fie caroseria masinii.
                  Attached Files

                  Comment


                  • salut..am primit folia faruri..ms pentru bonus.

                    Comment


                    • m-am apucat sa pun folia pe faruri..afara frumos..cald..fara vant..dupa ce am degresat bine farurile..am desfacut prima folie..incep s-o aplic..si se straneste un vant de toata frumusetea..instantaneu intre folie si far intra o gramada de praf si frunzulite..asta e..folia s-a facut praf..trebuie sa comand alta si eventual sa demontez farurile sau sa ma duc la cineva care are un garaj..curat ghinion.

                      Comment


                      • sal

                        cat fac 2 stickere abs plus identice cu originalul, plus material carbon negru si semnul farmacistului in colt acesta in gri acolo unde e insigna fata de la Dacia se poate face mai lat sa pot sa l pun in jurul insignei, toate astea cu transport pana in Oradea, stiu ca ai mai facut pret dar nu erau aceleasi cereri , cu stima!

                        Comment


                        • Buna dimineata. Imi cer scuze pt ca nu am apucat sa anunt dar saptamana asta sunt in concediu. Comenzile vor pleca saptamana viitoare. Aici nu am net dar daca reusesc sa prind, voi raspunde si la pm-uri. Va multumesc
                          Stickere auto personalizate

                          Comment


                          • Buna dimineata din nou. Am prins net asa ca voi incerca sa raspund solicitarilor. De asemenea, e posibil sa ajung la inceputul saptamanii asa ca expedierea va mai dura putin. Va multumesc inca o data pt intelegere. O zi placuta tuturor.
                            Stickere auto personalizate

                            Comment


                            • salut domnu..facem si noi stickeru urmator din folie de carbon neagra sau ceva material mai gros decat folia normala?
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • turturel, sa ma suni azi cand ajungi...sper ca pana maxim joi sa le am...Astept telefon!!!!!!!!
                                @ geo : nu face stickere din carbon din pacate
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google