Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut, fa-mi te rog comanda din pm + 2 stikere pentru emblema ca cel din attach
    Attached Files
    Tinc fest !!

    Comment


    • Salut !

      Comanda telefonica din data 9/4/2014 4:20pm pentru : logan club , www.loganclub.ro , elf oil !

      Amabil ca intotdeauna ! Iti multumesc !

      Comment


      • anunt valabil!
        am raspuns solicitarilor prin pm/telefonic.
        va multumesc si va astept!
        Stickere auto personalizate

        Comment


        • Domnu' ai folie inchisa pentru faruri, din aceea care nu afecteaza lumina produsa de ele.?
          Nu stiu cum sa iti explic

          Ti-am dat comanda prin telefon
          Last edited by vdmihai; 14 September 2014, 15:55. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic
          !

          Comment


          • Am primit coletul O sa revin cu poze dupa ce montez
            Multam !
            sigpic
            !

            Comment


            • Salut Turturel, asa ceva crezi ca poti face?
              Attached Files

              Comment


              • @alex23 - stickerul se poate realiza dar este mult de lucru si nu prea renteaza. in comert se gasesc pe la 5-7 lei/buc. daca as avea o comanda mai mare de circa 20-30 buc ar fi altceva. la mine ar iesi cam la 5 lei/buc avand in vedere ca este cu scris+contur si fundal alt sticker.
                Stickere auto personalizate

                Comment


                • Ai idee unde l-as putea gasi? Daca ar fi sa-mi faci 4 buc la cat ar ajunge? Mersi

                  Comment


                  • salut ! daca as vrea si eu in sticker logan club pentru luneta cu ar trebui sa procedez ? ai mai multe modele ? poti pune niste poze, daca te rog ?

                    Comment


                    • Salut Turturel, poti sa-mi faci si mie urmatoarele stikere, pentru logan albastru marin?

                      - protectii praguri logan din carbon 3d negru de 8 cm. latime, dublu ca grosime, si cu scris bleu marin ,,LOGAN ,, (ca in poza diferenta fiind scrisul bleu marin)
                      - colant stalpi usa carbon 3d negru
                      - colant Baby on board luneta

                      Astept un Pm si cu pretul per total.

                      Multumesc anticipat!
                      Attached Files

                      Comment


                      • salut as dori 2 stikere din fiecare scrise cam asa... care a-r fi pretu cu tot cu transaport ... dupa iti spun dimensiunile corecte

                        aprox. toata luneta de lung si lat cam 10 cm


                        Formatia '' Armonik Band''

                        Tel. 2222 222 222

                        Comment


                        • Buna seara tuturor. Scuze pt raspunsurile intarziate aici, la telefon sunt mai eficient.
                          @alex23 - se pot gasi la magazinele de piese auto sau bazar..gen tunari sau vitan
                          @b997ndl - poze gasesti aici sau pe facebook: protectii praguri-stickere personalizate este numele paginii - costul stickerului - 2 lei la scris de tip[ar si 3 lei cel cu scris de mana
                          @mihalacheGhe - comanda este in lucru - am vb azi
                          @cosmin93 - am vb - astept masuratorile - am rectificat acum prin sms - 42 lei cu tot cu taxe.
                          Stickere auto personalizate

                          Comment


                          • as vrea si eu 2 stickere ca in prima poza.
                            stickerul din poza a doua se poate face cumva si cu logan ph2 ?
                            Attached Files

                            Comment


                            • Anunt valabil!

                              Sus cu protectiile transparente pentru exterior - arcate roti si praguri - folii transparente faruri si proiectoare smile.gif (y)
                              Stickere auto personalizate

                              Comment


                              • Ai reusit sa faci unele dedicate logan 2?

                                -------
                                Acest post a fost scris folosind telefonul din dotare. Nu este limba chineza ... asa scriu eu, mai "codat" :-D
                                sigpic
                                This is My Ride!
                                !Visit and enjoy!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google