Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumesc de recomandare. ma bucur ca va plac. in curand noi stikere din gama renault sport.
    Stickere auto personalizate

    Comment


    • turturel poti intra pe mess sa iti arat nijte poze cu ce as vrea?
      Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
      -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
      Silent Coat.

      Comment


      • @LmtdEdition si @ktalyn28 - comenzile voastre sunt in lucru.
        lucrari noi:
        -protectii praguri si diverse stikere fiat punto
        -autocolant stalpi, parasolar si stiker logan.
        p.s. stikerele sunt lipite de clienti..deci nu e asa greu. necesita un pic de rabdare.
        Attached Files
        Stickere auto personalizate

        Comment


        • salut din nou. un parasolar negru imprimat LOGAN(rosu) si CLUB(alb) pe el la ce pret ar fi?
          sigpicLogan-Club-Ploiesti

          Comment


          • @bidepa - ai pm!
            @spinea robert - comanda e in lucru!
            Stickere auto personalizate

            Comment


            • inca 2 clienti multumiti. Vin exceptional de bine. Las pozele sa vorbeasca de la sine. Comandati cu incredere.

              Multumim
              Attached Files

              Comment


              • Hei Mister! Drepturile de autor iti spun ceva?

                Intr-adevar, recomand turturel. Face treaba foarte buna si sunt super-multumit de calitatea lucrarii!
                sigpic

                Comment


                • si eu am comandat, abia astept sa le primesc, sper sa fie usor de montat si de calitate.Usor de montat deoarece nu am experienta cu lipitul de autocolant
                  sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                  Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                  Comment


                  • multumesc de recomandari!
                    @ucn - comanda e in lucru!
                    imi cer scuze dar va mai dura cateva zile..sper sa nu fie cu supararae. le fac cat pot de repede.
                    ce am facut zilele trecute..in weekend mai bine spus.noile stikere din gama renault sport: preturile incep de la 5 lei pe bucata la 20 cm x 5 cm. e mult de munca la ele..sunt destul de migaloase. pretul este unul informativ..nu este batut in cuie. cel mai simplu imi spuneti dvs dimensiunea dorita si va fac un pret.
                    Attached Files
                    Stickere auto personalizate

                    Comment


                    • salutare,

                      ca si sfat: de ce nu iti faci un site, in care sa afisezi toate "realizarile" tale (poze cu stickerele nemontate si poze cu stickerele montate

                      ar fi mult mai usor pt cei care cauta astfel de produse sa isi faca o idee

                      e doar o idee

                      astept raspuns la PM

                      Comment


                      • parasolarele le faci tot pe folie din aia gen ca la praguri? ca as vrea ceva transparent pe care sa scrie logan club...
                        sigpic

                        Comment


                        • @ucn si @spirea robert - coletele voastre pleaca maine! poze mai jos!
                          @marugod - vb maine!
                          @xxxgeoxxx - vb la tel!

                          stikere logan club parbriz(5 lei) si luneta(2 lei) - 7 lei setul.
                          autocolant stalpi - 15 lei.
                          preturile sunt negociabile..la comenzi mai mari platesc eu taxele..ofer bonusuri in stikere sau reduceri de pret. comenzi mari nu inseamna musai sute de lei. se discuta..vedem ce e de facut si aplicam reducerea.
                          Attached Files
                          Stickere auto personalizate

                          Comment


                          • multumesc mult, am primit si eu cadoul de la SDP. foarte bine arata, abia astept sa le pun pe masina, si tot atunci revin si cu pozele
                            recomand!

                            PS: si SDP e foarte multumit de ele
                            sigpic

                            Comment


                            • Azi am ridicat si eu coletul de la posta.

                              Multumit arata foarte bine exact cum am vrut.

                              Multumesc mult recomand .
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • Autocolant identic cum e pe stalpi poti face pt usile spate la o berlina?!
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google