Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai primit adresa de livrare pt stikere prag logan?

    Comment


    • Originally posted by turturel View Post
      @stefan dse - coletul tau a plecat azi!
      @alex - multumesc..te mai astept.
      @mihai.gigi - aceste imagini in cel mai fericit caz le pot scoate color la imprimanta..pe hartie. pe autocolant..indiferent care ar fi el..nu pot deoarece nu am printer!
      @cataliNNN - comanda ta pleaca maine!
      am trimis pm tuturor!
      @turturel spune-mi te rog cat costa pachetul de 4 "praguri" cu scrisul logan ( cum ii intr-a 4 a poza ) ? si cat costa doar pentru cele din spate, tot scris "logan" . ( cu tot cu transport prin posta )

      multumesc
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • salut as vrea si eu un stiker k logan club! cel care vine pus ca si parasolar la parbriz! ai asa ceva poti pune niste poze! ms mult!

        Comment


        • Salut turturel , vreau si mai multe stikere , nr meu de tel il trimit pe pm
          Attached Files
          http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

          Comment


          • @savu - comanda a plecat!
            @tudor - ai pm!
            @narcisuc20 - poze gasesti pe topic..lasa-mi te rog pm cu nr tau de tal!
            @ionel89 - am primit pm..te sun zilele urmatoare!
            @vev3ritzo1 - comanda e in lucru!

            NOU!! benzi cu led albe, albastre, galbene, rosii! ~5 lei banda cu 3 leduri si 2 fire! ledurile sunt smd daca nu ma insel!
            Attached Files
            Stickere auto personalizate

            Comment


            • Parasolaru ca acela din poza setul de protectii praguri fata si spate asa pe albastru dar sa scrie LOGAN k litere mari si 2 stikere k renault fi dar renault si team sa fie pe alb astept sa imi ziki kt ma costa! Ms mult!
              Attached Files

              Comment


              • Cat ma costa sa-mi faceti si mie scrisul Logan club pentru parasolar (rosu cu alb cum au toti din LC)

                Comment


                • Turturel,

                  tiam dat comanda pe pm pt. folia de stap.
                  let me know cand pleaca de la tine..
                  Numai bine!

                  Comment


                  • Recomand stickerele lui Turturel! Cand va saturati de ele si le da-ti jos, nu lasa urme ! Eu am avut vreo 5 luni stickerele LoganCup pe masina si cand le-am dat jos (am tras ceva de ele) nu a ramas nici o urma
                    sigpic

                    Comment


                    • Salut!Poti sa-mi faci scrisul ATS de pe capacele jantelor
                      Attached Files

                      Comment


                      • turturel sti bandourile de la megan modelul acela berlina . am un prieten care nu mai are pe acel bandou placuta ovala cu inscriptia 1.9 tdi . tipu ar vrea acea inscriptie daca se poate face cu 1.9 tdci . placuta sa fie pe culare de gri metalizat ( gri perla - logan model 2005 ) scrisul pe 1.9 td pe negru iar ci pe rosu . doua bucati stanga -dreapta si astept un pm cu pretul corect . bafta

                        Comment


                        • comanda a sosit!
                          baiat de incredere recomand cu caldura!

                          Comment


                          • Se poate asa ceva?
                            De dimensiuni 15/15 cm, doar silueta, insa alba.
                            Multumesc.
                            Attached Files

                            Comment


                            • @savu - multumesc..te astept cu poze!
                              @narcisuc20 - comanda a plecat!
                              @ionel89 - comanda a plecat!
                              @pretorian - comanda a plecat!
                              comenzile se pot ridica luni chiar daca nu primiti aviz postal..puteti merge dupa pranz la posta!
                              @cox - ai pm!
                              @vev3ritzo1 - comanda a plecat..cred ca ai si primit-o!
                              @cezar - am 4 cruci facute..sper sa fie ok..sunt singurele pe care le am..ca model! legat de silueta..o sa o caut pe net..sper sa o gasesc vectorizata..nu am talent la desenat din maus!
                              @tataieb12 - se poate rezolva..nu costa mai mult de 1-2 lei un stiker.
                              @alexalin2009 - daca am sa gasesc grafica cu ats..se poate rezolva!
                              @iamagi - multumesc.
                              Attached Files
                              Stickere auto personalizate

                              Comment


                              • @cezar si @search me71 - imi cer scuze ca nu v-am sunat azi dar am fost un pic plecat iar acum e cam tarziu pt telefon.
                                @cezar - am 4 cruci facute..dar vreau sa vb mai intai!
                                in rest va astept cu noi comenzi si poze. va multumesc.
                                Stickere auto personalizate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google