Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @mihaitza mcv - ieri a plecat coletul mare..azi cel mic.
    @niros - comanda a plecat azi..joi se poate ridica de la posta!
    @bobogdan - comanda e gata!
    @danut88 - comanda e aproape gata..carbonul e taiat..pt protectii si stalpi.
    @deluxe - materialul carbon pt stalpi si protectii de prag e gata..mai am sa le insciptionez. astept coletul tau cu elementele de interior!
    @floNZN - maine merg la posta sa ridic coletul cu elementele ce trebuiesc colate!
    @enichitzu - ai pm!
    @seba1987 - ai pm!
    @svensk - comanda a intrat in lucru..se va trimite asa cum ai cerut!
    @mmartinica - comanda e in lucru..ai si pm!
    @geoga - ai pm!
    @reptila - comanda e in lucru!

    mai jos aveti poze cu o rama de numar persolanizata...numai ca nu a fost lipita foarte atent..e un pic stramba. pozele sunt de la client.

    sper ca nu am uitat pe nimeni..am trimis pm tuturor..si mail..dupa caz.

    -promotiile de mai sus sunt valabile. la cerere..stikerele bonus se pot "roti" intre ele..ca sa spun asa. astept pm-urile dvs pt eventualele comenzi. va multumesc tuturor!


    Pentru cei ce doresc sa isi personalizeze cu carbon elementele si se tem ca nu le-ar putea iesi..eu vi le pot cola. dvs ambalati ce trebuie imbracat cat mai bine..eventual cutie de pantofi sau ceva de genul..sa fie rezistent...si mi le trimiteti prin posta. ca idee de pret manopera..in jur de 5 lei lei pt consola ceasuri bord, consola centrala si 10 aeratoare..daca e ceva in plus discutam. mai pot cola manere de usi interioare, exterioare. oricum pretul nu e batut in cuie deoarece eu vreau ca fac aceasta folie accesibila tuturor. in plus pe dvs va vor costa circa 20 lei taxele postale dus-intors. asadar..incerc pe cat posibil sa am preturi pt orice buzunar. detaliile le discutam la tel.
    Attached Files
    Last edited by turturel; 23 November 2010, 23:50.
    Stickere auto personalizate

    Comment


    • multumesc pentru mesajul trimis. de poimaine ma infiintez la posta pentru a ridica coletul. daca vremea imi va permite, ma voi lua de treaba in cel mai scurt timp si o sa pun si eu poze cu ceea ce a iesit, macar asa de reclama.
      inca odata multumesc mult!

      Comment


      • din poza de mai sus vad ca faci din carbon si V-ul si buza aia de la bara fata care erau cromate...am vazut bine? la ce pret?
        sigpic

        Comment


        • @geo - materialul pt v-ul cromat..cu tot cu rama de deasupra..eu ii spun v la tot ansamblul..costa 15 lei. cadou ai un set de benzi de numar personalizate din carbon si numele clubului..eventual..daca banda e lata..pot sa scriu si altceva.
          Stickere auto personalizate

          Comment


          • turturel, poti sa faci stiker cu logan club si situl aferent pentru suportul de numar ?
            sigpic
            Experienta in asigurari de peste 5 ani.

            Comment


            • m as baga la V-ul ala da n am cu ce sa l asortez pe afara..pentru manerele exterioare de la usi carbon 3d nu faci? si suport si maner in sine...
              sigpic

              Comment


              • @geo - fac si pt manerele exterioare. restul detaliilor despre asortare..le ai in pm.
                Stickere auto personalizate

                Comment


                • un pret cu numarul masini pentru oglinzi, emblemele la logan fata spate,si consola carbon un pret la toate???plzz astept rasp prin mesaj privat

                  Comment


                  • @reptila - absolut. la asta ma refer cand am raspuns mai sus. va pot oferi 2 benzi pt personalizarea suportilor de nr din negru mat sau carbon # pt un efect mai deosebit. inscriptonarea o pot face cu ce doriti dvs. am sa postez maine poze cu benzile pt @danut88

                    #grutzz ai PM
                    Attached Files
                    Last edited by crististreulea; 24 November 2010, 00:37.
                    Stickere auto personalizate

                    Comment


                    • multumesc turturel deabea ast punemi si asta pe lista RENAULT F1 TEAM 2 ACTIPILDE SI PRETU AST PM...

                      Comment


                      • turturel pui te rog niste poze cu flag-uri renault sport
                        si imi faci te rog un pret pentru consola si pentru bord care sa fie din autocolant carbon 3d si pentru flag-uri renault sport care sa fie din autocolant negru mat
                        Last edited by cristi_alex; 24 November 2010, 15:23.
                        sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...2.html?t=27652

                        Comment


                        • @cristi alex - ai pm cu cele 2 variante.
                          @grutzz - a intrat si comanda ta in lucru.
                          @floNZN si @DeLuXe - maine ridic coletele cu elementele de interior.
                          va multumesc pt comenzi, recomandari si poze si va astept in continuare.

                          poze zilele ce urmeaza cu noile lucrari pe 651 si carbon 3D.
                          Stickere auto personalizate

                          Comment


                          • auzi de bmw faci praguri personalizate,as vrea sa fie in fata emblema de bmw la mijloc sa scrie bmw iar la sfarsit iar emblema,iar daca poti ca bonus sa ii faci pt oglizi accibilde cu nr masini care este CS_13_KYL

                            Comment


                            • multumesc turturel deabea astept sa vina comanda

                              Comment


                              • salut domnule turturel!
                                revin in legatura cu protectiile de prag, fata-spate, cele de logan ph 1 (comandate de mine, bineinteles!)
                                nu le-am mai pus pe masina, nici n-o sa le mai pun, ele de fapt si-au schimbat proprietarul. iar cel nou este foarte multumit de ele.
                                cred ca va interveni o noua comanda cu protectii model ph2, exact pe acelasi fond ca si cele comandate initial, mai astept doar pe cineva sa se hotarasca pentru un vw. i-am aratat niste poze de pe acest topic, a fost incantat, ramane sa aleaga modelul. imediat ce se decide, dam drumul la o noua comanda.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google