Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut cat costa stikerul cu logan club pe alb, cel cu masina ( LC Focsani ) si pt mine daca ai cu sandero

    salut cat costa stikerul cu logan club cel cu masina? (LC Focsani) si pentru mine daca poti sa faci 1 cu sandero . mersi
    Last edited by cezar_baja; 27 December 2010, 03:57. Reason: Automerged Doublepost
    http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

    Comment


    • Azi am primit avizul postal, din pacate cand am ajuns eu acasa si l-am luat din cutia mea postala era prea tarziu pentru a merge la oficiul postal sa ridic coletul.
      Cam nashpa in perioada asta a anului pentru mine, din cauza atributiunilor de serviciu, dar maine imi voi face neaparat timp sa ajung la oficiu, sa ridic coletul.
      Cu montajul si eventualele poze, va trebui sa astept mai intai sa treaca zapada, dupa care ma voi lua de treaba. Multumesc foarte mult!

      Comment


      • comanda mea in ce stadiu este domnu?
        Nu-i bai...

        Comment


        • salut turturel,

          sa nu te apuci de stickerele mele pana nu ne auzim inca o data saptamana viitoare cum ne-am inteles ieri, te rog.

          numai bine.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • Salut , noutati despre comanda ? pm plz
            ms frumos

            Comment


            • @so7n - am trimis mail..astept raspuns..cel mai probabil dupa sarbatori ma ajuta.
              @b83rmj - am vb!
              @cezar baja - stikerul cu masinuta logan e 1 leu. pt sandero nu pot sa fac eu..cel putin nu am atata experienta. daca reusesti tu sa il faci sau vreun amic..eu ti-l tai cu cea mai mare placere!
              @floryanYFL - coamdna e gata!
              @ioon - comanda e gata!
              @niros - te astept cu poze!
              va multumesc tututor pt comenzi si va astept si la anul! Sarbatori Fericite in continuare!
              Stickere auto personalizate

              Comment


              • ai si trimis-o? sa ma duc maine la posta ?? sa intreb? ceva poze sa vad cum arata??ms
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • salut as vrea si io niste stikere cu logan club

                  Comment


                  • Turturel, abia astept sa se mai incalzeasca, voi reveni cu poze si eventual si alte comenzi. In ceea ce priveste problema sesizata ... nu-i nicio problema, totul e OK!
                    Pana ne vom reauzi, iti doresc Un An Nou Fericit!

                    Comment


                    • asa ceva poti sa faci si un pret multumesc
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • primit, ridicat comanda. multumit, recomand turturel.....poze cand o da caldura
                        Nu-i bai...

                        Comment


                        • va multumesc pt comenzi si recomandari!
                          @catalin - da-mi te rog dimensiunile stikerului..lungime si latime si iti spun.
                          @ioon - coamnda a plecat..maine se poate ridica!
                          @floryan - comanda a plecat si ai si primit-o!
                          @felye - coamnda e plecat..maine se poate ridica!


                          promotie valabila!

                          in cazul in care nu postez maine..as dori sa va urez de pe acum un sincer "La multi Ani!". pe langa asta..va doresc multa sanatate si bucurii alaturi de cei dragi..si va multumesc din suflet pt toate comenzile date. va astept si la anul..cu mai multe materiale si modele. cu stima, turturel.
                          Attached Files
                          Stickere auto personalizate

                          Comment


                          • @b83RMJ - uite poza cu stikerul kiss fm. mai am de adaugat un pic de gri si de alb..am omis acum. in cazul in care iti place..le putem face asa..din cutting..in caz de nu..le pot printa. in ambele cazuti..vor fi cu cerculet alb sau argintiu la alegere din autocolant 651 sau chiar carbon. nu le pot face..inca..cu rasina. stima.

                            sper sa nu se considere up. colegul m-a rugat sa postez poza de indata ce e gata. la multi ani tuturor!
                            Attached Files
                            Stickere auto personalizate

                            Comment


                            • am primit coletul totul super ok
                              From Miami 2 Ibiza
                              Voucher
                              http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                              Comment


                              • am revenit cu dimensiune dupa cum am vorbit la tel. scuze de claritate, e facuta cu telefonul.
                                Attached Files
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google