Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • K. Astept cu interes modelul.

    Comment


    • @florinc 99 - ai pm!
      protectii de prag personalizate.
      Attached Files
      Stickere auto personalizate

      Comment


      • @catalinyk - coletul tau pleaca maine:
        Attached Files
        Stickere auto personalizate

        Comment


        • salut vreau si eu un set de protectii praguri cum pot da de tine?....
          sigpic

          Comment


          • poti sa faci stiker cu ***************,scris alb,pentru suportul de numar,partea aia de jos care e mai groasa,are cam 2 cm,deci scrisul trebuie sa fie mic si pretul te rog,probabil o sa fie mai multe bucati

            sigpic

            Comment


            • Salut .. stickere logan club ai .. sau faci .. ma intereseaza si pt fata si pt spate cele cu site`ul .. nijte dimensiuni si un pret pt 10 bucati ma intereseaza .. astept pm .. mersi frumos

              Comment


              • Le-am primit, sunt frumoase. Multumesc.

                Comment


                • @unknown - ai pm!
                  @skorpionking - 1 leu costa 1 buc.
                  @mihaitzaMCV - 2 lei e un stiker de 20-25 mm x 200-230 mm lungime.
                  acesta este stikerul pe care il pot face eu..cu loganclub. stikerul e drept..poza e facuta aiurea si il tineam stramb eu.
                  Attached Files
                  Stickere auto personalizate

                  Comment


                  • sall sunt nou pe aici si am si eu nevoie de 2 stikere unul pentru parbriz cu LOGAN CLUB modelul acela cu scrisul alb si rosu de pus in zona oglinzi retrovizoare si unul tot asa dar pentru luneta ast raspuns va multumesc

                    Comment


                    • Stickere cu logan club pt fata .. si pt spate cu site`ul forumului .. vreau 10 si 10 .. zi-mi daca poti sa le faci si iti trimit datele pe pm .. mersi frumos

                      Comment


                      • Folie de transfer pe comanda pot face la tine? edit: si daca da cam ce pret.
                        Last edited by aleXpeed; 22 January 2010, 14:21.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • sal am vazut ca,, comanda mea ai gresit mai botezat in loc sa scri CATALIN ai scris alt ceva cu facem comanda ajunge luni la mine cred da nu pot sa pun pe masina pt ca nu scrie cum trebuie catalin
                          sigpic

                          Comment


                          • @bogdanel - ai pm!
                            @mihaitza - am vb la tel
                            @alexpeed - imi pare rau dar nu am.
                            @catalin - scuze ca te-am botezat..oboseala e de vina. a fost atat de mare incat au ajuns si pe forum..daca nu ma sunai..nu imi dadeam seama. problema se va rezolva. imi cer scuze pe aceasta cale si iti multumesc de intelegere!

                            @bogdanel - ai pm!
                            @mihaitza - am vb la tel
                            @alexpeed - imi pare rau dar nu am.
                            @catalin - scuze ca te-am botezat..oboseala e de vina. a fost atat de mare incat au ajuns si pe forum..daca nu ma sunai..nu imi dadeam seama. problema se va rezolva. imi cer scuze pe aceasta cale si iti multumesc de intelegere!
                            Last edited by turturel; 22 January 2010, 23:40. Reason: Automerged Doublepost
                            Stickere auto personalizate

                            Comment


                            • autocolant stalpi fata si spate ca in poza de mai jos, la ce pret este?
                              Attached Files
                              sigpicLogan-Club-Ploiesti

                              Comment


                              • eu luni o sa ridic coletu si incerc sa fac eu problema si astept miercuri plicu de la u cu alea ce am discutat la tel cu respect
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google