[vand] difuzor bara ,eleroane,oglinzi prestige, piese de schimb...si multe altele.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • inca nu adi tiam zis pe 5,sau 6 februarie vin prelungirile ph2..restul am.
    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • Salut Florin.
      Folia e pentru toata masina,sau doar luneta si spatele?
      Numai bine.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • luneta si spatele.pentru fata pune dar fara omologare.nu ai voie pe fata.cu folie.
        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment


        • salut florin! difuzor bara spate e cumva din plastic(original). si as vrea o prelungire bord ph 2 40ron si o maciulie prestige ca cea din poza.
          pot sa trimiti coletul in februarie odata cu prelugire dupa cum am citit
          ps. pentru difuzor ma intereseaza daca e original poate fi si de sandero

          Comment


          • Originally posted by florin_dnf View Post
            inca nu adi tiam zis pe 5,sau 6 februarie vin prelungirile ph2..restul am.

            E ok. doar ti-am adus aminte, ca sa nu ma uiti.

            Mersi mult

            Comment


            • Originally posted by florin_dnf View Post
              luneta si spatele.pentru fata pune dar fara omologare.nu ai voie pe fata.cu folie.
              cititi legislatia. pe fata se omologheaza cea mai deschisa nuanta, repectiv transparenta 75%. daca nu credeti mergeti la rar.

              ce camera video ai la 100 lei?
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • B 83 RMJ cu folia asa o fi nu te contrazic poate pune si pe fata dar cere bani in plus...mai mult ca sigur.io am si pe fata dar e transparenta .e anti efractie atat.
                camera video este cea de mansalier..dar trebuie sa ai dvd cu iesire pentru camera.
                sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Comment


                • n-am dvd

                  difuzorul de pe bara spate e de origine? se prinde in suruburi parca, nu? daca il pun, si il dau jos raman gauri vizibile?
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • B 83 RMJ difuzor nui de origine dar e din plastic.se prinde in negrese de rigips.daca dai jos o sa ramana gauri.numai bine.
                    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • Salut! Am primit oglinzile, multumesc! Foarte faine, sunt incantat, sper sa lucreze bine odata montate.De fapt le-as fi avut de sambata daca m-as fi potrivit la program cu cei de la Fan. Un mare plus de la mine si...colaboram!

                      Comment


                      • M-ar interesa un difuzor bara spate ph1,,pe la mioveni poti veni ??

                        Comment


                        • gasesc 2 jante de tabla la tine ?
                          sigpicTransport marfa !

                          Comment


                          • florin, gasesc si eu 2 lampi de torpedou la tine?
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • mary.bia66 nu am jante tabla.
                              dany nici lampi torpedou nu am..sory.
                              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Comment


                              • salut florin...ai cumva macarale electrice fata , cablajul aferent si butoane...?
                                Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google