[Vand] Cruise Control, Xenon, Semnalizare Cu Impuls

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    acum au aparut si pozele cu cruise controul pe Logan diesel

    Comment


    • #47
      am adaugat inca un produs ce merita atentie, chiar 2.

      cruise control pt logan 1.6 16V :http://www.comfortauto.ro/index.php?...emart&Itemid=9

      si Climate control:

      la un pret foarte mare pe site dar mai mic aici pe forum
      1 bucata la 70euro
      2 bucati la 65 euro
      3 bucati la 60 de euro
      4 bucatila 55 de euro
      mai multe detalii despre functii voi adauga cat de curand pe site

      va anunt ca a expirat oferta de reducere pentru cruise controlul pentru benzinar

      Sarbatori fericite!!

      Comment


      • #48
        2 noi kituri de cruise control pentru Logan benzina ajung in Bucuresti la inceput de luna mai

        Comment


        • #49
          cruise control pentru benzinare la pretul de 250 euro.
          10% reducere pentru membrii pe o perioada de 1 luna incapand de azi, sau transport inclus in tara.

          Comment


          • #50
            a mai ramas pe stoc 1 kit pentru benzinare fara acceleratie electronica.

            Comment


            • #51
              Originally posted by comfort_auto View Post
              a mai ramas pe stoc 1 kit pentru benzinare fara acceleratie electronica.
              Scump tati, scump. Pentru acceleratie electronica cat costa cu tot cu maneta? Si inca o intrebare: ce model vinzi? AP900? Mi se pare enorm pretul...am adus si eu prietenilor, insa la 200 euro cu tot cu maneta si model AP900 cu canbus...direct de la producator, nu de pe ebayuri. Anyway, bafta! Produsele sunt intr-adevar premium, insa preturile sunt inca mari si pe ebay si la tine, implicit.

              Cu stima!
              Lupe bixenon cu angel eyes
              http://www.loganclub.ro/forum/lupe_b...es-t21287.html

              Comment


              • #52
                preturile le gasesti pe site.

                alte comentarii nu cred ca isi au rostul aici

                Comment


                • #53
                  salut
                  mie mi-au cam fugit ochii ca merge sau nu ca e scump sau nu si alte discutii
                  pina la urma merge?daca da cit costa cu tot cu montaj ca sa am si garantia ca ma pot intoarce inapoi cu produsul daca e necorespunzator?
                  preturile le-am vazut pe site si nu le comentez dar nu am timp(uit de cele mai multe ori) ziua sa sun si sa aflu mai multe detalii asa ca astept raspunsuri de la cei ce stiu
                  sigpicPasionat de MCV si natura

                  Comment


                  • #54
                    merge foarte fain.
                    daca vrei trimite-mi numarul tau pe PM si te sun eu

                    Comment


                    • #55
                      salut. se poate pune CC pe un symbol diesel(68cp) din 2007? daca da cat costa cu montaj in timisoara?

                      Comment


                      • #56
                        pot pune pe orice masina.
                        iti dau un PM si vorbim la telefon. eventual ne si vedem sa vad ce se potriveste mai bine pentru masina ta.
                        costa in principiu 1141 lei + montaj(asta trebuie sa fie pana in 200 de lei la un service autorizat)

                        Comment


                        • #57
                          ComfortAuto.ro te invita la premii!

                          CASTIGA acum un TEMPOMAT* /CRUISE CONTROL* pentru tine si MASINA TA!
                          Ce trebuie sa faci? SIMPLU, alege cea mai beton POZA cu MASINA ta, posteaza fotografia pe WALL'ul nostru si strange cat mai multe "Like"-uri!
                          La sfarsitul fiecarei saptamani, cea mai VOTATA masina este PREMIATA cu un modul de semnalizare "One Touch"!
                          La finalul concursului fotografia cu cele mai multe “Like”-uri va fi declarata castigatoare

                          Concursul se desfasoara in perioada 1 - 30.11.2010, iar castigatorii vor fi anuntati pe www.comfortauto.ro si pe pagina noastra de Facebook in fiecare zi de Luni a concursului.
                          Regulamentul este disponibil pe www.comfortauto.ro.
                          Last edited by comfort_auto; 1 November 2010, 01:07.

                          Comment


                          • #58
                            Cele mai tari promotii sunt cele cu stelute



                            Bafta tuturor!


                            Originally posted by comfort_auto View Post
                            ComfortAuto.ro te invita la premii!

                            CASTIGA acum un TEMPOMAT* /CRUISE CONTROL* pentru tine si MASINA TA!
                            Ce trebuie sa faci? SIMPLU, alege cea mai beton POZA cu MASINA ta, posteaza fotografia pe WALL'ul nostru si strange cat mai multe "Like"-uri!
                            La sfarsitul fiecarei saptamani, cea mai VOTATA masina este PREMIATA cu un modul de semnalizare "One Touch"!
                            La finalul concursului fotografia cu cele mai multe “Like”-uri va fi declarata castigatoare

                            Concursul se desfasoara in perioada 1 - 30.11.2010, iar castigatorii vor fi anuntati pe www.comfortauto.ro si pe pagina noastra de Facebook in fiecare zi de Luni a concursului.
                            Regulamentul este disponibil pe www.comfortauto.ro.
                            Lupe bixenon cu angel eyes
                            http://www.loganclub.ro/forum/lupe_b...es-t21287.html

                            Comment


                            • #59
                              de sarbatori va dam semnalizari cu impuls la pretul de 50 de lei

                              Comment


                              • #60
                                Salut
                                Vreau si eu o semnalizare cu impuls si un covor din acela de cauciuc pentru portbagaj de MCV.Ce preturi au?
                                sigpicPasionat de MCV si natura

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google