Chiptuning Anulare DPF si EGR Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    100 de lei,doar ca sa vezi daca e modificat?si lucrul asta ce presupune din partea ta

    Comment


    • #17
      cam acelasi lucrul care il presupune si o resoftare .
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #18
        cristy la tine a macaciune,eu am gasit in iasi cu 170 ca sa o urce de 2 ori pe stand

        Comment


        • #19
          Cristi care mai sunt preturil si cam cat dureaza toata afacerea? :|
          Am un 1.6 8v

          Comment


          • #20
            cele din primul post ... 150 lei
            dureaza max juma de ora .
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #21
              salut, am un 1,4 gpl, as vrea sa stiu daca se poate face resoftare pe gpl. si daca se poate face cit ma costa. noroc

              Comment


              • #22
                esti din timisoara ? ca vad ca la locatie ai bucuresti .
                Pentru Bucuresti ia legatura cu Doc .
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #23
                  Resoftarea se face numai pe calculatorul de benzina, in cazul tau posibil calculatorul de GPL sa lucreze in functie de setarile facute pe benzina. In acest caz resoftarea calculatorului va duce la modificari de comportament si pe GPL. Datele mele le contact le gasesti in semnatura.
                  Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                  Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                  www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                  Comment


                  • #24
                    Facut remapare la Cristi , super de treaba omul si diferenta dupa remapare s-a simtit imediat. 10X

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by tintin View Post
                      Facut remapare la Cristi , super de treaba omul si diferenta dupa remapare s-a simtit imediat. 10X
                      Declar si sustin cele mentionate Merita investitia.

                      Comment


                      • #26
                        Salut.
                        Am o singură întrebare: cu cât îmi creşte puterea la un 1,4 MPI din 2005.
                        Nu am suficient timp în acest moment să caut pe forum.
                        Mulţumesc.
                        Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          ok, am si eu o problema... :|
                          Azi am fost la reprezentanta, sa-mi verifice astia ECU si toate cele.
                          Si.... surpriza...... cica nu au acces ca e parolat :|
                          Cumnatul meu a dus masina la cineva cica sa-i modifice soft-ul ca sa scada consumul.
                          Si acum computerul e parolat, si masina trage ca ceaiu` :|
                          Se poate "sparge" cumva acea parola, sau se poate resofta ?

                          Comment


                          • #28
                            Parolat nu e sigur insa cine ti-a umblat prin ecu sigur ti-a facut o magarie, posibil softul de la alta masina. Mergi la cel care ti-a umblat la calculator si sa-ti puna fila originala, citita de pe masina ta. Sa speram ca a facut acest lucru.
                            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                            Comment


                            • #29
                              sau au pus alt calculator si nu il citeste cum trebuie .
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Gozmin View Post
                                Salut.
                                Am o singură întrebare: cu cât îmi creşte puterea la un 1,4 MPI din 2005.
                                Nu am suficient timp în acest moment să caut pe forum.
                                Mulţumesc.
                                Mă citez. Poate îmi răspunde cineva.
                                Stimă
                                Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google