Oferta Xenon Pt Membrii : H4 Bixenon = 280lei Montaj Inclus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai departe pentru cei care pun calitatea pe primul loc!
    Cred ca recomandarile si vechimea/experienta in domeniu isi poate spune cuvantul!

    Comment


    • Momentan nu mai am p estoc kituri cu ballasturi normale/standard/groase, am doar cu ultraslim digitale de cea mai buna calitate!

      Clasa A calitate:
      Kit single ultraslim digital 35W - H1,H3,H7,H11,etc = 250lei fara montaj
      Kit Bixenon H4 ultraslim digital 35W - H4(un singur bec pt ambele faze) = 300lei fara montaj
      Pt kiturile de 55W se mai adauga 50lei.

      Pt montaj se mai plateste inca 50lei.

      Montajul se poate face in Titan - pe linga supermarcket Auchan de luni pina vineri intre 09:00 si 19:00 sau sambata intre 10:00 si 15:00.Toate kiturile au garantie 12luni si instructiuni de montaj in limba romana.
      0724186590 / 0766900342 Serban

      Comment


      • ridicat ieri una bucata kit xenon , om serios , recomand
        mersi !

        Comment


        • salut zi-mi si mie cat costa un kit de lupe cu tot cu montaj si ce include kitul mersi
          am logan mcv o sa dau eu bara jos tu ramai decat sa mi le montezi in far cat este manopera?
          laureate 1.5l, albastru marin

          Comment


          • Originally posted by CataFOF View Post
            ridicat ieri una bucata kit xenon , om serios , recomand
            mersi !
            Cu placere, sa le stapanesti sanatos.

            Originally posted by ten View Post
            salut zi-mi si mie cat costa un kit de lupe cu tot cu montaj si ce include kitul mersi
            am logan mcv o sa dau eu bara jos tu ramai decat sa mi le montezi in far cat este manopera?
            Cred ca am vorbit la telefon acum cateva zile.
            Nu datul barii jos sau a farurilor este problema la montajul acestor lupe , ci detasarea/dezlipirea geamului de far .
            Kitul de lupe costa 550lei, iar montajul este 200lei la PH1 sau 250lei la PH2.

            O zi buna!

            Comment


            • da da am vorbit la telefon mai stau putin sa strang bani si vin direct la tine sa-mi pui lupe
              dar spune-mi ce tip de xenon e 8000K? watti?
              laureate 1.5l, albastru marin

              Comment


              • si cati wati au, serban?
                laureate 1.5l, albastru marin

                Comment


                • Originally posted by ten View Post
                  si cati wati au, serban?
                  35W au si este suficient. Daca vreti sa fie de 55W mai adaugati 50lei.

                  O zi buna!

                  Comment


                  • asta am sa fac 55 rullz )
                    laureate 1.5l, albastru marin

                    Comment


                    • am montat lupele, se vede super ok dar cu toate astea modelul nou de lupe au un inconvenient:ansamblul lor este cam greoi si la plecarea de pe loc sau cand masina este subturata lumina tremura.am vb cu altii care au primul model si nu face asa.am si verificat lupele cand le-am strans si se miscau cu tot cu plasticul de care erau prinse, becurile la fel le-am pus bine in soclu.dar asta e...sper sa gasesc o modalitate de a rezolva treaba asta ca nu e chiar ok
                      Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                      Comment


                      • Originally posted by ten View Post
                        asta am sa fac 55 rullz )

                        OK, te astept cand te hotarasti cu o comanda!


                        Originally posted by pervert_dory View Post
                        am montat lupele, se vede super ok dar cu toate astea modelul nou de lupe au un inconvenient:ansamblul lor este cam greoi si la plecarea de pe loc sau cand masina este subturata lumina tremura.am vb cu altii care au primul model si nu face asa.am si verificat lupele cand le-am strans si se miscau cu tot cu plasticul de care erau prinse, becurile la fel le-am pus bine in soclu.dar asta e...sper sa gasesc o modalitate de a rezolva treaba asta ca nu e chiar ok

                        Asigura-te ca sunt bine stranse suruburile de fixare a lupelor. Cat despre greutatea lor , nu mai am una G1 ca sa o pot cantarii dar producatorul mi-a confirmat ca nu este diferenta de greutate intre ele, pt ca difera doar plasticul din jurul ei , iar acesta este f f usor.
                        Este posibil sa a pacaleasca acest lucru pe care pina acum nu -a sarit in ochi pt ca lumina data de un far reflector(fara lupa) este imprastiata in toate directiile), la lupa se vede linia acesteia si este posibil sa ne sara in ochi orice miscare a acestei linii proeminente.

                        Comment


                        • achizitionat si eu un set de H1 cu balasturi slim acu 2 sapt , merg perfect ,nicio problema .Am primit a 2a zi coletul , omul este serios recomand mai ales ca ofera garantie .
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • salut,o instalatie de xenon pe scurta H1...pret?
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • Asigura-te ca sunt bine stranse suruburile de fixare a lupelor. Cat despre greutatea lor , nu mai am una G1 ca sa o pot cantarii dar producatorul mi-a confirmat ca nu este diferenta de greutate intre ele, pt ca difera doar plasticul din jurul ei , iar acesta este f f usor.
                              Este posibil sa a pacaleasca acest lucru pe care pina acum nu -a sarit in ochi pt ca lumina data de un far reflector(fara lupa) este imprastiata in toate directiile), la lupa se vede linia acesteia si este posibil sa ne sara in ochi orice miscare a acestei linii proeminente.[/QUOTE]


                              ar fi bine sa mai posteze si altii care si-au cumparat noul model de lupe si sa spune cum e la ei, poate doar eu am problema asta si trebuie s-o rezolv.daca nu in timp sper ca ma voi obisnui cu treaba asta
                              Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                              Comment


                              • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                                achizitionat si eu un set de H1 cu balasturi slim acu 2 sapt , merg perfect ,nicio problema .Am primit a 2a zi coletul , omul este serios recomand mai ales ca ofera garantie .
                                Multumesc de recomandare, mai ales din partea unui "admin" al forumului.
                                Sa le stapanesti sanatos.

                                Originally posted by FloNZN View Post
                                salut,o instalatie de xenon pe scurta H1...pret?
                                De 35W este 250lei, de 55W este 300lei.
                                La aceste preturi se acorda reducerea pt membrii forumului si anume:
                                20lei reducere sau o pereche de led-uri pt pozitie cadou.

                                O zi buna!

                                Originally posted by pervert_dory View Post
                                Asigura-te ca sunt bine stranse suruburile de fixare a lupelor. Cat despre greutatea lor , nu mai am una G1 ca sa o pot cantarii dar producatorul mi-a confirmat ca nu este diferenta de greutate intre ele, pt ca difera doar plasticul din jurul ei , iar acesta este f f usor.
                                Este posibil sa a pacaleasca acest lucru pe care pina acum nu -a sarit in ochi pt ca lumina data de un far reflector(fara lupa) este imprastiata in toate directiile), la lupa se vede linia acesteia si este posibil sa ne sara in ochi orice miscare a acestei linii proeminente.

                                ar fi bine sa mai posteze si altii care si-au cumparat noul model de lupe si sa spune cum e la ei, poate doar eu am problema asta si trebuie s-o rezolv.daca nu in timp sper ca ma voi obisnui cu treaba asta[/QUOTE]

                                OK.
                                Orice lucru care se afla in miscare are o anumita toleranta, zic ca este normal sa aiba putin joc la gropi, zdruncinaturi sau plecari bruste pt ca de altfel daca nu ar avea ceva s-ar sparge/crapa daca nu ar avea toleranta.

                                Toate cele bune!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google