Oferta Xenon Pt Membrii : H4 Bixenon = 280lei Montaj Inclus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by serban_pc View Post

    Am 3 variante de pret :

    1. H4 Bixenon - fara garantie la 190lei
    2. H4 Bixenon , cu balasturi standard(groase) si garantie 12luni la 230lei
    3. H4 Bixenon , cu balasturi ultraslim digitale de generatie noua, clasa A calitate si garantie 12luni la 280lei

    IN oricare din cazuri montajul dureaza aprox 45min si costa 50lei.

    Montajul se poate face la noi la service in Bucuresti - sector 3(linga supermarket Auchan) de luni pina vineri intre orele 09:30 si 18:30 si sambata intre orele 09:30 si 14:30.

    Cosmote : 0766900342
    Vodafone : 0724186590
    nu conteaza ca e opel vectra?

    Comment


    • Originally posted by Piso1 View Post
      nu conteaza ca e opel vectra?
      Nu conteaza foarte tare!

      Comment


      • multumesc frumos Serban pt ajutorul acordat astazi ! ... UP de la mine!
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • sunt foarte multumit de xenoanele puse de serban! Recomand

          Comment


          • si daca nu ai lupe ci doar instalatia si trebuie sa faci itp`u comenteaza aia ceva ?
            sigpic

            Comment


            • eu am facut de 2 ori itp-ul cu xenoanele montate pe masina si nu a spus nimeni nimica ! deci ...
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • Originally posted by Dany_DNY View Post
                multumesc frumos Serban pt ajutorul acordat astazi ! ... UP de la mine!
                Merci, toate cele bune!

                Originally posted by Piso1 View Post
                sunt foarte multumit de xenoanele puse de serban! Recomand
                Multumesc pt recomandare, sa le stapanesti sanatos !

                Originally posted by boris View Post
                si daca nu ai lupe ci doar instalatia si trebuie sa faci itp`u comenteaza aia ceva ?
                Nu mi-a spus nici un client de-al meu ca ar fi avut astfel de probleme!
                Cunosc cativa care au fost la ITP si nu au avut probleme !

                Comment


                • comandat joi un kit pentru proiectoare , vineri l-am primit deja .
                  Livrare rapida , seriozitate .Recomand .
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                    comandat joi un kit pentru proiectoare , vineri l-am primit deja .
                    Livrare rapida , seriozitate .Recomand .
                    Merci pt recomandare, mai ales din partea unui user "greu".

                    Toate cele bune!

                    Comment


                    • Orice pe stoc!

                      ORICE pe stoc, inclusiv kituri de lupe G3 !

                      0724186590 / 0766900342.

                      Comment


                      • Vechime, seriozitate, calitate si garantie !!!

                        Vechimea in domeniu isi poate spune cuvantul,aceasta experienta a fost transformata in timp in calitatea produselor :

                        Adaug si intreaga lista de preturi :

                        Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

                        130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                        170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                        230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

                        Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :


                        190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                        230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                        280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

                        Kituri de 55W(pt farurile cu lupa) am doar clasa A calitate cu balasturi ultraslim digitale la 280lei(single kit).

                        Seturi de becuri de la 90lei la 140lei .

                        Kituri de lupe Bixenon cu angeleyes ccfl alb:

                        420lei fara balasturi(in caz ca aveti un kit deja montat)
                        480lei cu balasturi normale digitale de 35W
                        530lei cu balasturi ultraslim digitale de 35W
                        580lei cu balasturi ultraslim digitale de 55W

                        Avem si leduri pt plafoniera,numar sau pozitii la pretul de :

                        T10 led normale - 15lei perechea
                        T10 led smd in capsula - 20lei perechea
                        T10 led 5smd superflux - 25lei perechea
                        T11 led 6smd supeflux (plafoniera) - 30lei perechea
                        BA9S led 5smd superflux(pozitie, model cu soclu de metal) - 30lei perechea

                        Montajul se poate face de dvs sau la noi la atelier in Bucuresti /Titan - sector 3 contra sumei de 50lei la kitul xenon(timp 1 ora) sau de 200-250lei la kitul de lupe(timp 6-7ore).

                        Ma puteti contacta la unul din nr de telefon :
                        Cosmote - 0766900342
                        Vodafone - 0724186590
                        sau pe yahoo sau msn messenger cu ID-ul "serban_pc

                        Comment


                        • Vechimea in domeniu isi poate spune cuvantul,aceasta experienta a fost transformata in timp in calitatea produselor !
                          Kituri xenon cu preturi incepind de la 130lei, in Bucuresti - sector 3 .

                          0724186590 / 0766900342

                          Comment


                          • ce firma sunt kit-urile?ce fabricatie?provenienta?va multumesc

                            Comment


                            • Originally posted by silviu8601 View Post
                              ce firma sunt kit-urile?ce fabricatie?provenienta?va multumesc
                              Dupa cum am mai spus si de alte ori firmele gen Philips,Siemens,Osram,etc nu au produs niciodata kituri xenon aftermarket ci doar becuri de schimb pt masinile care au xenon din fabrica, se poate verifica la ei pe site acest lucru. Tot ce gasiti de "firma" este cu siguranta o inselatorie a unor comercianti de proasta calitate care se folosesc de aceste nume ca sa-si vanda marfa.
                              Desi as putea sa pacalesc si eu la randul meu cu aceste trucuri va spun sincer ca sunt fabricate in China(unde exista cateva clase de calitate, in general la noi se vand cele lowcost) cat si in Turcia de unde se stie ca vin cele mai proaste produse in ambalaj frumos.
                              Kiturile sunt fabricate in 2010 sau chiar 2011 la cele ultraslim.

                              Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

                              130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                              170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                              230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

                              Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

                              190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                              230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                              280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

                              Kituri de 55W(pt farurile cu lupa) am doar clasa A calitate cu balasturi ultraslim digitale la 280lei(single kit).

                              Seturi de becuri de la 90lei la 140lei .

                              Kituri de lupe Bixenon cu angeleyes ccfl alb:

                              420lei fara balasturi(in caz ca aveti un kit deja montat)
                              480lei cu balasturi normale digitale de 35W
                              530lei cu balasturi ultraslim digitale de 35W
                              580lei cu balasturi ultraslim digitale de 55W

                              Cosmote: 0766900342
                              Vodafone: 0724186590

                              Comment


                              • un kit h11 la 4300k ai??
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google