Statii CB ,Xenoane ,Alarme Si Diverse Accesorii.PRETURI SPECIALE !!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    multumesc pentru raspunsul prompt. Zilele urmatoare voi face cumparaturi de la dvs

    Comment


    • #47
      o sa va rog sa ne sunati inainte

      am uitat sa va intreb ce statie si antena doriti ?
      Last edited by auto100ro; 14 March 2012, 11:35. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #48
        Statie Radio CB President Teddy + Antena President ALASKA + Mufa Bricheta+ Difuzor , la 453 ron
        Daca nu era staia aceea slaba, as fi ales pachetul promotional.
        Vreau sa mai aleg cateva produse , asa ca mai dureaza putin pana va voi suna .
        App, daca la oferta de pe site pentru teddy ati mai oferit inca o bonificatie pentru loganclub,la pachetul ales de mine ce reducere imi oferiti ?
        Multumesc.

        Comment


        • #49
          As dori niste preturi pentru alarme la o masina fara prea mari pretentii,mai exact o dacie an 2000.Am deja o alarma montata dar as dori sa o inlocuiesc cu una noua.
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • #50
            Originally posted by sorin_pss View Post
            Statie Radio CB President Teddy + Antena President ALASKA + Mufa Bricheta+ Difuzor , la 453 ron
            Daca nu era staia aceea slaba, as fi ales pachetul promotional.
            Vreau sa mai aleg cateva produse , asa ca mai dureaza putin pana va voi suna .
            App, daca la oferta de pe site pentru teddy ati mai oferit inca o bonificatie pentru loganclub,la pachetul ales de mine ce reducere imi oferiti ?
            Multumesc.
            pret 400 lei

            va recomand maat 679 - 190 lei
            Last edited by auto100ro; 14 March 2012, 13:03. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #51
              Pretul de 190 e doar pentru alarma?
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • #52
                Originally posted by micutzu666 View Post
                Pretul de 190 e doar pentru alarma?
                da, doar alarma.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by auto100ro View Post
                  pret 400 lei
                  cum sa nu iau pachetul, cu o asemenea reducere
                  Ca tot vin pana la dvs, de ce n-as lua si niste muzica .
                  Recomandati-mi un pachet subwoofer-amplificator-kit instalare ce sa se "muleze" pe ce am eu momentan in masina : ---cd sony explod GT 616U ---sistem boxe fata 16,5 ALPINE SPG 17CS ---boxe spate ALPINE SXE 6925S.
                  Multumesc

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by sorin_pss View Post
                    cum sa nu iau pachetul, cu o asemenea reducere
                    Ca tot vin pana la dvs, de ce n-as lua si niste muzica .
                    Recomandati-mi un pachet subwoofer-amplificator-kit instalare ce sa se "muleze" pe ce am eu momentan in masina : ---cd sony explod GT 616U ---sistem boxe fata 16,5 ALPINE SPG 17CS ---boxe spate ALPINE SXE 6925S.
                    Multumesc
                    de la Clarion: http://www.auto100.ro/auto-subwoofer_29_amplificator-clarion-apx-2121-+-subwoofer-sw3013b_10604.html

                    de la magnat:

                    Pachet Magnat Edition B30 Bass

                    SUBWOOFER Magnat Edition T30 Pack

                    sau

                    de la alpine:

                    momentan este in lucru pachetul - aprox 800 lei

                    Comment


                    • #55
                      m-am hotarat la pachetul clarion . Astept o oferta de pret si pentru acesta , dupa care tragem linie pentru cele 2 pachete(statie cb si muzica), iar saptamana viitoare, cand sunt disponibile, ne intalnim

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by sorin_pss View Post
                        m-am hotarat la pachetul clarion . Astept o oferta de pret si pentru acesta , dupa care tragem linie pentru cele 2 pachete(statie cb si muzica), iar saptamana viitoare, cand sunt disponibile, ne intalnim
                        din pacate la acest pachet nu pot da reducere.

                        statia cb este disponibila, pachetul audio se poate aduce in acceasi zi.
                        Last edited by auto100ro; 15 March 2012, 14:03.

                        Comment


                        • #57
                          Pachet BASS la doar 399 lei - - pret vechi : 649 lei

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by auto100ro View Post
                            pret 400lei
                            Va rog,pe langa acest pachet statie cb,sa comand si acest pachet bass in promotie,la 399ron. Cand sunt in stoc,ma anuntati si vin personal la sediul dvs(pentru calibrarea antenei) tel : 0745382565. Sorin

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by sorin_pss View Post
                              Va rog,pe langa acest pachet statie cb,sa comand si acest pachet bass in promotie,la 399ron. Cand sunt in stoc,ma anuntati si vin personal la sediul dvs(pentru calibrarea antenei) tel : 0745382565. Sorin
                              Buna ziua, a sosit subwooferul.

                              Comment


                              • #60
                                maine in jurul pranzului sunt la dvs. Multumesc

                                super incantat de produse, mai ales de reducerile oferite,ca membru loganclub. . Recomand cu mare drag auto100 pentru promptitudine, seriozitate, profesionalism si ...generozitate( reduceri cat cuprinde)
                                STIMA, pe canalul 22
                                Last edited by sorin_pss; 27 March 2012, 13:38. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google