[Vand] Consumabile si piese noi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • teo77 ai PM

    trance77 nu am buton cu impuls, daca gasesc revin cu un mesaj.

    Comment


    • Intre timp am schimbat si franele spate.Multumesc inca o data Vali ptr piese!

      Comment


      • Salut! Ma intereseaza bandourile montate pe usi si manerele exterioare ale usilor. Multumesc!

        Comment


        • valiaviator din pacate nu pot face rost de reperele cerute, imi pare rau.

          Comment


          • Multumesc mister pentru piesele leutului 207 !!! Mare upppp !!!!

            STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • spune-mi, te rog, protectii aripi inguste spate logan ph1 ai? si la ce pret?
              obturatoarele de praf sunt asa-numitele capace tiranti (se monteaza pe opritorul de usa) ?
              Computer, did we bring batteries?... Computer?...

              Comment


              • TopCat protectii nu am, iar obturatoarele sunt ce ai zis si tu, capacale de tiranti sa nu intre praf in usi.
                Last edited by 77sky; 28 August 2014, 15:07.

                Comment


                • Salut evali_daniel,

                  Ma intereseaza blocul de lumini cu proiectoare daca este de origine
                  Daca da cam in ce zona ne putem intalni seara? (preferabil langa o statie de metrou)

                  Stima
                  Laureate albastru Egee.

                  Comment


                  • Salutare,
                    Am primit coletul cu filtru de aer si polen,foarte bine ambalate,
                    Multumesc mult si recomand la toti cei care inca nu au luat nimic de la tine.
                    Apropo,ai cumva acel deflector din jurul radiatorului si acele 2 deflectoare de aer care vin in masca de pe bara?
                    Multumesc si o seara buna.

                    Comment


                    • Buna ziua.ma intereseaza chederele acelea suplimentare de usi de la logan 2 si diuze spalare tip perdea..multumesc

                      Comment


                      • Multam domnu PASCARU IG pentru feedback.

                        @animax ai PM

                        Comment


                        • sal ... m-ar interesa daca ai de vanzare butonul din bord pentru dezaburire pentru logan ph1

                          Comment


                          • Originally posted by cypi View Post
                            sal ... m-ar interesa daca ai de vanzare butonul din bord pentru dezaburire pentru logan ph1
                            Cypi din pacate nu am acel buton, imi pare rau.

                            Comment


                            • salut
                              un set faruri de origine pentru Logan ph1 Laureate fabr.2006 ai? pret?
                              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                              Comment


                              • Originally posted by Moonshadow View Post
                                salut
                                un set faruri de origine pentru Logan ph1 Laureate fabr.2006 ai? pret?
                                Ai PM domnu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google