[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma intereseaza,panouri usi ph 2,fara accesorii,si protectii aripii pick up,un pret daca ai

    Comment


    • jante tabla logan?
      sigpic

      Comment


      • buna ziua

        numai am fete de usi , jentile sunt la 100 lei bucata
        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

        Comment


        • comandat si primit prompt. Urmeaza montaj in service si dupaia o sa vad calitatea produsului primit. Multumesc!
          Ambition

          http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

          Comment


          • Aveti cumva o vitrina de prestige?

            Comment


            • buna ziua

              Originally posted by cristi_ccd View Post
              Aveti cumva o vitrina de prestige?

              carei aia mai exact ?
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • Aceasta este. Are inelele de la ceasuri cromate.
                Attached Files
                Last edited by 77sky; 5 August 2011, 20:43.

                Comment


                • Azi am dat peste un caine(cu vreo 90-95km/h) si mi sa spart protectia de sub aripa de la roata din dreapta....si acum mi se vede acolo un fel de cilindru cu furtunas....Cum se numeste accea protectie si unde o pot gasi.Stima!

                  Am aflat : Carenaj, Contra Aripa Dreapta Fata si element inchidere bara.Gasesc la tine?Daca da, spune-mi si mie un pret!
                  Last edited by ionutz.nit; 4 August 2011, 17:09. Reason: Automerged Doublepost
                  ..::LOGAN 1.4 MPI AMBIANCE 2004::..
                  ..::KIA CEE'D 1.4 16V BEST 2008::..

                  Comment


                  • buna ziua

                    din pacate nu am nici carenaj nici inelele de la ceasurile cromate.
                    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                    Comment


                    • gasesc si eu un set stopuri stanga dreapta cu semnal alb?

                      Comment


                      • pentru moment nu am stopuri.
                        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                        Comment


                        • o capota fata de faza 1?
                          Taria unui barbat nu consta in a iubi mai multe femei….ci in a ramane fidel unei singure femei

                          Comment


                          • nu am capota fata

                            am la pret bun OFERTA
                            set injectoare Euro 3 diesel la 250 euro
                            electromotor la 200 lei
                            alternator ptr logan cu Ac la 300 lei.

                            set proiectoare originale 100 lei.
                            Last edited by ana87; 6 August 2011, 16:33. Reason: Automerged Doublepost
                            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                            Comment


                            • Am cumparat si eu produse , au venit ambalate cum trebe ,si foarte promt.Oameni de cuvant ,ce zic ca este, asa este, si nu se preteaza la cine stie ce magarii,sunt corecti si foarte amabili in a oferi detalii,intradevar nu prea au timp de poze ,dar raspund foarte promt la telefon si raspund intrebarilor si detaliaza orice piesa asa cum trebuie de la fata locului.Respecte ptr. tot si va felicit.
                              Cumparati cu cea mai mare incredere.eu inca mai cumpar de la ei.Seriozitatea ii caracterizeaza.

                              Un mare UP.........
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • Salut.Sunt interesat de o aripa stanga fata pe culoare alba .Un pret plz.Multumesc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google