[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai numai piese de logan? Intreb deoarece caut o roata de rezerva subtire cum au masinile nemtesti gasesc pe la tine? 4x100 prinderea la prezoane. Multumesc !

    Comment


    • bara ph 2 numai am . pentru cei interasati puteti da add si la dezmembrari.logan87
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • proiectoare ai?

        Comment


        • ai cumva vreunu din plasticele astea
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • Acum un an am comandat un repartitor lichid frana, de pe siteul tau: www. piesedaciash .ro/galerie-foto.html . L-am primit insa dupa demontarea sa de pe masina "avariata" acesta nu a fost protejat sau intretinut, fiind depozitat pur si simplu. Deci ruginise complet si nu mai culisa nimica acel arc din interior, era pur si simplu dezafectat. L-am trimis inapoi cu conditia sa primesc altul, surpriza si acesta din urma prezenta aceleasi simptome, rugina totala. M-am lasat eu pagubas, dupa ce platisem in total cu tot cu transport in jur de 130 Ron (80 ron piesa), si am gasit repartitor nou (nu original) la 80 ron. Atentie la piesele ce tin de mecanica (metale), tind sa cred ca nu sunt conservate asa cum trebuie: tratate cu ulei pentru stagnare coroziune, adapostire contra umezelei, curatare dupa demontare. Toate cele bune va doresc.
            Last edited by RYCHY88; 13 August 2011, 19:30.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by rychy88 View Post
              acum un an am comandat un repartitor lichid frana, de pe siteul tau: Www. Piesedaciash .ro/galerie-foto.html . L-am primit insa dupa demontarea sa de pe masina "avariata" acesta nu a fost protejat sau intretinut, fiind depozitat pur si simplu. Deci ruginise complet si nu mai culisa nimica acel arc din interior, era pur si simplu dezafectat. L-am trimis inapoi cu conditia sa primesc altul, surpriza si acesta din urma prezenta aceleasi simptome, rugina totala. M-am lasat eu pagubas, dupa ce platisem in total cu tot cu transport in jur de 130 ron (80 ron piesa), si am gasit repartitor nou (nu original) la 80 ron. Atentie la piesele ce tin de mecanica (metale), tind sa cred ca nu sunt conservate asa cum trebuie: Tratate cu ulei pentru stagnare coroziune, adapostire contra umezelei, curatare dupa demontare. Toate cele bune va doresc.
              eu acum un an nu vindeam piese auto este o confuzie foarte mare suna la nr lor si lamureste-te te rog cu ei, eu nu vand piese neverificate !!!!
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • Originally posted by RYCHY88 View Post
                Acum un an am comandat un repartitor lichid frana, de pe siteul tau: www. piesedaciash .ro/galerie-foto.html . L-am primit insa dupa demontarea sa de pe masina "avariata" acesta nu a fost protejat sau intretinut, fiind depozitat pur si simplu. Deci ruginise complet si nu mai culisa nimica acel arc din interior, era pur si simplu dezafectat. L-am trimis inapoi cu conditia sa primesc altul, surpriza si acesta din urma prezenta aceleasi simptome, rugina totala. M-am lasat eu pagubas, dupa ce platisem in total cu tot cu transport in jur de 130 Ron (80 ron piesa), si am gasit repartitor nou (nu original) la 80 ron. Atentie la piesele ce tin de mecanica (metale), tind sa cred ca nu sunt conservate asa cum trebuie: tratate cu ulei pentru stagnare coroziune, adapostire contra umezelei, curatare dupa demontare. Toate cele bune va doresc.
                rog un moderator sa stearga postul meu deoarece a fost o confuzie, nu este aceeasi persoana cu cea de pe siteul acela, acesta a postat poze luate de pe net, care sunt ale acelui site si de aici am facut marea confuzie. mii de scuze.
                sigpic

                Comment


                • Proiectoare vrei noi sau sh? am set de proiectoare la 100 lei noi dar nus originale, ptr originale ma uit zilel astea.
                  Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                  Comment


                  • Stimate user @ana87, am pus si eu o intrebare ceva mai sus inca astept un raspuns. Multumesc!

                    Comment


                    • Lampi de la numar de inmatriculare pt. berlina ?? am nevoie de 2 bucati .. un pret..
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • conductele de aer conditionat (cele care intra in compresor pana la prima mufare)

                        Comment


                        • raspuns pentru user Jelly nu am vazut intrebarea ta, mai am piese de bmw, dar abia pe marti iti pot spune de janta exact, raspuns pentru userul fane_clk Lampi de la numar de inmatriculare pt. berlina 50 lei. raspuns la user : gaso 03 conductele de aer conditionat (cele care intra in compresor pana la prima mufare) nu stiu inca. te am in vedere si iti raspund. pana marti e liber la noi la depozit.
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • 50 ron , presupun ca ambele?
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • Capac mor 1.5dci daca ai,si la ce pret.

                              Comment


                              • bara fata de mcv?
                                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google