[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arcuri spate berlina?..rulate putin, sau chiar deloc....??
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • Arcuri spate berlina?..rulate putin, sau chiar deloc....?? maine iti dau raspunsul exact.pe dupamasa sau daca e urgent sunama.
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • Nu-i urgenta,,,am timp....numa daca gasesti, trebuie sa stiu exact starea lor....limita de km..
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • un pret pentru 2 jenti de tabla

          Comment


          • arcurile spate berlina le dau cu amortizoare la 220 lei, conducte pentru caldura dupa locurile spate plus oglinzile electrice 200 lei.pretu la 2 jenti din focsani la 180 lei.
            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

            Comment


            • buna

              vand amplificator jbl 200 wati, cu 4 difuzoare 2 alpine , 2 jbl poze sunt reale detali la 0727194736, pret 200 euro toate.
              Attached Files
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • o fuzeta cu abs logan dci ai,partea dreapta?

                Comment


                • as dorii o poza cu conductele si cu oglinzile daca se poate, multumesc
                  sigpic

                  Broker de asigurari DESTINE

                  Comment


                  • o poza cu conductele si cu oglinzile eu nu prea am timp de foto, dar trimit ce discutam exact la telefon.

                    o fuzeta cu abs logan dci,partea dreapta am la 250 lei. cu tot cu rulment cu tot completa
                    Last edited by ana87; 19 August 2011, 09:13. Reason: Automerged Doublepost
                    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                    Comment


                    • o sonda landa un pret

                      Comment


                      • Se gaseste buton geam electric (fara impuls) si dezaburire...intreaba un amic de-al meu.Daca da, la ce pret ?
                        Merci.

                        Comment


                        • buton geam electric(fara impuls)pret si dezaburire. amandoua 60 lei

                          o sonda landa pret 70 lei
                          Last edited by ana87; 20 August 2011, 15:38. Reason: Automerged Doublepost
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • salut. un buton geam cu impuls gasesc la voi, la ce pret?

                            Comment


                            • capota fata albastru ai?

                              Comment


                              • Motorase oglinzi electrice 2 buc cu tot cu mufe, butonul de reglaj al oglinzilor inclusiv cablaj sunt? Un pret, te rog.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google