[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bara spate logan ph2 ai?
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • bara spate logan ph2 nu am
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • fuzeta stanga cu abs aveti?....si la ce pret? cu stima.

        Comment


        • Buna Ana! te rog sa-mi spui daca le gasesc la tine si in ce pret!
          - vitrina ceasuri prestige (doar rama de plastic cu inelele)
          - spatiu depozitare (prelungire bord ph1)
          - display pe negativ
          - am atasat cateva imagini pt a nu exista confuzii!
          Multumesc!
          Attached Files

          Comment


          • usa stanga spate+aripa stanga spate +geamurile de la usile spatea+bara spate mcv?
            pret si locatie!
            multumesc

            Comment


            • fuzeta stanga cu abs ptr ce motorizare, usa stanga spate nam , aripa stanga spate am dar depinde de unde vreti taiata +geamurile de la usile spate care spate spate spate sau lateral,bara spate mcv nu am.
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • fuzeta stanga cu abs pentru 1.6 16v

                Comment


                • Buna ziua, ma intereseaza niste preturi pentru: fete de usi fata(pt geamuri electrice si oglinzi electrice)+spate(gauri pt. macarale), mocheta spate polita(unde vin boxele).

                  Comment


                  • fuzeta stanga cu abs pentru 1.6 16v, 300 lei. fetele de care ph? mocheta spate polita(unde vin boxele)am la 50 lei
                    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                    Comment


                    • O viziera (scoica aia neagra) a cesurilor de bord ai?

                      Comment


                      • O viziera (scoica aia neagra) a cesurilor de bord am la 50lei
                        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                        Comment


                        • Servus! Un set de jante de aliaj( model original Dacia)+ prezoane si antifurturi se gaseste? La ce pret?

                          Comment


                          • Un set de jante de aliaj( model original Dacia)numai am , prezoane 130 toate 16
                            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                            Comment


                            • re

                              Originally posted by ana87 View Post
                              fuzeta stanga cu abs pentru 1.6 16v, 300 lei. fetele de care ph? mocheta spate polita(unde vin boxele)am la 50 lei
                              mocheta e neagra?
                              ..::LOGAN 1.4 MPI AMBIANCE 2004::..
                              ..::KIA CEE'D 1.4 16V BEST 2008::..

                              Comment


                              • fete usi fata ph2 sau ph1 fara gauri la geam si oglinda aveti ? ce pret ?mercy !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google