[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai cumva oglinzi electrice ph2 ? ce culoare si ce pret ??

    Comment


    • O intreaga instalatie de servodirectie pentru un logan ambience 1.4 mpi, vro 350 euro ,ar fi vro oglinzi electrice ph2 nu am.
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • dezmembrari logan

        vand starter nou nout, la cutie si cu eticheta de fabrica pe el, Alimentare: 12V Acumulatori integrati 3 acumulatori de 6 V Amperaj: 7Amp Timp de incarcare acumulatori: 15 minute Adaptare statii de incarcare 12V DC & 230V AC Iluminarea integrala a zonei de lucru Indicator nivel acumulatori Priza 12 V pentru incarcare aparate electrice, poze reale!!!! pret 260 lei. si radio cd pioneer deh-1430 pret 150 lei. detali cel mai repede direct la telefon 0727194736
        Attached Files
        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

        Comment


        • un ceas de bord cu folie de prestige la ce pret il ai? si ai poate pompa servo de 1.4 abs plus preference si daca da la ce pret?

          Comment


          • pompa de servodirectie electrica (de diesel) gasim? sau schimb cu aia pe fulie?

            Comment


            • pompa de servodirectie electrica am la 700 lei , un ceas de bord cu folie de prestige am la 140 lei, pompa servo de 1.4 abs plus preference am la 130 lei.
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • spatar bancheta spate cu 3 tetiere se gaseste? si la ce pret?

                Comment


                • vreau sa va intreb de cate-va repere de care am nevoie ,bandou usa dreapta fata mcv, bari longitudinale mcv,spatiu depozitare plafon mcv........multumesc.
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                  Comment


                  • ma intereseaza cablajul de la oglinzile electrice ,mentionez ca din fabrica nu am avut ,oglinzi electrice si am cumparat acum,asa ca spune-mi te rog cit ma costa tot cablajul ,doar sa-l pun pe masina?

                    Comment


                    • spatar bancheta spate cu 3 tetiere nu am, bandou usa dreapta fata mcv, bari longitudinale mcv,spatiu depozitare plafon mcv nu am, alea se vand cu instalatia masini, sau se ia separat doar mufe, ceea ce eu nu am dar iti sugerez sa dai o fuga in vitan, acolo sigur vei gasi.
                      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                      Comment


                      • Fustita ph2,plasticul de la proiector stanga(am proiectoare)?salut

                        Comment


                        • Fustita ph2 nu am ,plasticul de la proiector stanga nu am
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • un injector de logan 1,5 Dci 70 cp, euro 4 cat ajunge?

                            Comment


                            • am primit antifonarea este destul de buna om de increde mersi !

                              Comment


                              • maneta cu cb de mcv ai

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google