[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gasesc la tine tabla din spate de la bancheta, aia prinsa in 4 suruburi ,astept un pm daca ai si cu pretu va rog

    Comment


    • capace roti ale mici de tot (doar de pe prezoane) de sandero/logan chel? au modele serpuite, nu drepte ca la van/papuc.

      Comment


      • aripa dreapta fata si fata usa dreapta fata, ambele gri perla fara rugina si chit?

        Comment


        • un injector de logan 1,5 Dci 70 cp, euro 4 nu am, maneta cu cb de mcv am la 100lei, tabla din spate de la bancheta, aia prinsa in 4 suruburi este la 55 lei.aripa dreapta fata si fata usa dreapta fata, nu am. capace roti ale mici de tot nu am., Telefon 0727194736
          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

          Comment


          • Ai jante aliaj(sau roti cu anvelope de vara)pe15 4x100 in stare buna? Daca da la ce pret?
            o poza?
            Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

            Comment


            • buna numai am jante.
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • Geamuri oglinzi mari ai ? ma intereseaza atat pe stanga cat si pe dreapta pt PH2 - te rog daca se poate PM sau YM ingerulol
                1.6 MPi Icy White

                Comment


                • Buna seara. Pompa servo directie pentru 1.4 benzina exista?

                  Comment


                  • sal!
                    insonorizant capota motor (blanita),ai lla ce pret?

                    Comment


                    • usa fata .aripa fata stanga aveti? de preferat rosu passion

                      Comment


                      • Geamuri oglinzi mari numai am, Pompa servo directie pentru 1.4 benzina electrica sau mecanica??? pentru urmatoarele este posibil sa am si dau un rasp cand ma uit exact.
                        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                        Comment


                        • Nu stiu sincer de care este .loganul este al cumnatului meu si este din 2005.

                          Comment


                          • usa fata .aripa fata stanga am la 650 ambele, culoare albastru jandarm.
                            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                            Comment


                            • ma intereseaza :
                              - un set oglinzi manuale mcv ;
                              - 2 jenti otel pe 15 cu et.50.
                              - o grila dr. completa pt.masca fata logan model 2006.
                              daca aveti spuneti care sunt preturile

                              Comment


                              • - un set oglinzi manuale mcv ;
                                - 2 jenti otel pe 15 cu et.50.
                                - o grila dr. completa pt.masca fata logan model 2006. din pacate numai am nimic din astea ptr moment.

                                Oferta de sarbatori!!!!! set injectoare euro 3 pret 1000 lei negociabil!!
                                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google