[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bara spate ph2? interior ph2? conducte incalzire locuri spate picioare?
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • bara de mcv fata pentru ph1?albastru mineral de preferat

      1.6 MPI 8Vsigpic

      Comment


      • Ma intereseaza 4 injectoare euro 3 si o pompa de injectie. La ce pret sint?

        Comment


        • Planetara partea dreapta (pasager) logan van diesel euro 4 fara ABS? la ce pret ar fi pana la tripoda si la ce pret intreaga(pana la cv) am la 300 lei, bara de torsiune logan 1.4 150 cu prinderi, restu de piese cerute mai sus si neenumerate aici numai le am, injectoare logan la 950lei, dar atentie injectoarele sunt in focsani eventual dupa sarbatori le pot trimite, sau sa veniti dupa ele.
          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

          Comment


          • O planetara dreapta Logan MCV 1.6 16v din 2007 cu ABS.daca este si la ce pret..
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • Salut,
              Bara fata MCV PH1 cu proiectoare, sunt interesat sa fie rosie.
              Este?
              Multumesc

              Comment


              • salut

                scaun sofer reglaj lombar si pe inaltime si la ce pret sunt din Oradea

                Comment


                • planetara dreapta Logan MCV 1.6 16v din 2007 cu ABS am la 300 lei, bara mcv numai am , scaun cu reglaj lombar si inaltime numai am pentru moment dar sunama dupa 01. este posibil sa am.
                  Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                  Comment


                  • Axa spate logan berlina fara abs ai ?
                    Un pret pe pm daca se poate !
                    sigpicTransport marfa !

                    Comment


                    • ai radiator 1,4 fara ac model nou Facelift ?
                      intru rar pe net
                      0766809734

                      Comment


                      • Fete usi de "kiss fm"ai?

                        Comment


                        • dezmembrari logan

                          Axa spate logan berlina , Fete usi de "kiss fm", radiator 1,4 fara ac model nou Facelift nu am nimic din astea.
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • salut
                            conducta iesire turbo , logan 1,5 dci , euro 4 , 85 cai
                            un pret , te rog
                            multumesc

                            Comment


                            • Buna ziua! M-ar interesa rampa de la injectoare(returul din plastic) pentru 1,5 DCI. La ce pret, si daca expediati prin posta?
                              Va multumesc,

                              Comment


                              • conducta iesire turbo , logan 1,5 dci , euro 4 , 85 cai, 130 lei, rampa de la injectoare(returul din plastic) pentru 1,5 DCI, 130 lei.
                                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google