[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • este la 150 lei arata ff bine
    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

    Comment


    • buna imi zici si mie daca ai si cu cat o cochilie ce vine la ceasurile de bord???
      piesa e din 2 bucati... ma intereseaza doar partea neagra ce astupa cadranele si vitrina nu si capacul de deasupra.
      ms.
      Attached Files
      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

      Comment


      • sunati-ma va rog pe 0727194736 sa ne lamurim exact, n-am obiceiul sa trimit gresit. multumesc.
        Last edited by 77sky; 10 January 2012, 01:29.
        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

        Comment


        • O janta de tabla?

          Comment


          • Originally posted by ana87 View Post
            sunatima va rog pe 0727194736 sa ne lamurim exact, nam obiceiu sa trimit gresit. multumesc.


            pisea asta ce inconjoara ceasurile fara partea de deasupra... nush cum sa explic la telefon...
            Attached Files
            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

            Comment


            • dezmembrari logan

              da, sigur o am, dati-mi maine sau asta seara un sms cu piesa ce inconjoara bordu si maine dupa ce ma uit cum arata va sun si va dau un pret. ca maine sunt putin la pc plec prin tara.
              Last edited by 77sky; 10 January 2012, 01:30.
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • sal

                ceasuri de bord cu cb si ci ai ?? ce pret si cati km ?

                Comment


                • ai cumva capacul(talerul) care vine peste arc de il comprima ?
                  am nevoie de 2 bucati.
                  pun si o poza sa vezi la ce ma refer.
                  Attached Files

                  Comment


                  • Caut conectorul (mufa) de la sonda temeratura motor pentru un logan benzină.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Carenaj stinga fata (plasticul pentru protectie ce se monteaza deasupra rotii) ai ? Daca se poate un pret si producator, mersi !

                      Comment


                      • Am primit pachetul in perfecta stare. Multumesc.

                        Comment


                        • dezmembrari dacia logan

                          pisea asta ce inconjoara ceasurile fara partea de deasupra, sunt la 20 capacul(talerul) care vine peste arc de il comprima, nu am Carenaj stinga fata (plasticul pentru protectie ce se monteaza deasupra rotii), nu am
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • bara fata de mcv gasim ?
                            I My Honda !

                            Comment


                            • Un raspuns si pentru mine se poate ?

                              Comment


                              • Un scaun sofer, in stare cat mai buna, se gaseste?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google