[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • proiector dreapta de 1.4 ai??cit costa??

    Comment


    • Ma intereseaza si pe mine motorul de la portbajat la berlina.

      Comment


      • injectoare euro 3 ai? si la ce pret
        Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

        Comment


        • Salutare, jentile mentionate mai sus sunt noi? Multumesc.
          Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

          Comment


          • Salut, asa ceva la ce pret?
            Attached Files
            sigpic
            Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

            Comment


            • Salut! faruri de logan ai? avariate, sparte, fara urechi, nu conteaza, stricate sa fie

              Comment


              • Salut.niste ceasuri de logan cu cb daca ai....si mar interesa si cu mufele care intra in spate si cu o portiune din fire as vrea...ca eu vreau sa le pun pe o solenza...la ce pret le ai??

                Comment


                • proiector dreapta de 1.4 este la 100 nou dar neorig( sa fiu sincera), jentele de mai sus sunt sh, ceasuri din alea tre sa fiue, dami un telefon mai tarziu sati spun si pretu sa ma uit cum arata exact, mdaniel176 si razvanraz , datimi cate un msj cu piesa dorita si va resun eu dupa ce ma uit la ele.multumesc.
                  Last edited by ana87; 18 January 2012, 10:06. Reason: am uitat cv
                  Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                  Comment


                  • servus ana...scaunele de la locurile 6 si 7(de pe un logan cu 7 locuri) spate cu tot cu elementele de prindere,ptr.Logan MCV...daca ai si un pret te rog frumos.Multumesc.
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • galerie evacuare 1.6 16v este ?

                      Comment


                      • nu, nu este ca am vrut eu bre
                        sigpic
                        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                        Comment


                        • grila fata (cu sigla dacia) pentru ph2?
                          Casa moara fetilii!

                          Comment


                          • gasesc la voi :cele doua insonorizante de pe logan diesel(cel de sub capota si cel dintre motor si pedalier-tablier),si la ce pret de preferabil ar fii cu tot cu prinderi!!
                            a si inca ceva un cheder bun pentru usa disn stanga la sofer?
                            Last edited by serban24; 19 January 2012, 11:24.

                            Comment


                            • grilele tip fagure din bara fata ai??

                              Comment


                              • dezmembrari logan

                                scaunele de la locurile 6 si 7(de pe un logan cu 7 locuri) am la 700 lei cu prinderi, doua insonorizante de pe logan diesel 110 ambele, cheder bun pentru usa din stanga la sofer 50 lei,
                                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google