[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stop(lapa) stinga sau un set cel/e cu semnalizarea galbena sau si alba cit ar costa ?

    Comment


    • Vreau si eu sistemul original de prindere al difuzorului pe bara spate. Las pm cu datele de livrare. Multumesc!

      Comment


      • 2 faruri ph1 stg+dr pentru mom nu am, set de stopuri pe alb 180 lei
        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

        Comment


        • spoiler fata alb pt logan din 2005 ?

          Comment


          • Buna ziua, o bara fata MCV Ph1 aveti ?

            Comment


            • Originally posted by ana87 View Post
              poze cu bara spate mcv in pagina 20 sau intra direct aici http://www.loganclub.ro/forum/dezmem...t35054p20.html

              mocheta de ph1 mocheta din masina te referi nu? jante de aliaj nu am deloc.
              da de mocheta din masina ma intereseaza? dar sa fie buna nu tocita

              Comment


              • bara spate alba 140 impecabila, si alex da mocheta este buna.

                bara fata de mcv nu am
                Last edited by ana87; 1 February 2012, 15:51. Reason: Automerged Doublepost
                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                Comment


                • ce pret este pentru mocheta?

                  Comment


                  • mocheta interior 80 lei.
                    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                    Comment


                    • un motor 1.5 dci complet ai? si daca ,da care e pretul ! Stima
                      sigpic
                      "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
                      Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

                      Comment


                      • mai ai jante de aliaj de logan?

                        Comment


                        • jante nu am, motor 1.5 dci am la 700 euro complet.

                          Chiuloasa logan 1.5 dci , euro 3.pret 1100 lei usor neg
                          Last edited by ana87; 2 February 2012, 17:01. Reason: Automerged Doublepost
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • pompa injectie pret 950 lei.euro 3 , are 35.000 km punte mcv, cutii viteza de diesel, punte de berlina cu abs sau fara lunete, bari spate ...etc.
                            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                            Comment


                            • tubul de plastic care se mufeaza la filtrul de aer, prin care "trage" aer rece cat este?
                              sigpic Adevarul trebuie sa se impuna fara violenta !

                              Comment


                              • stop stanga spate ph2 se gaseste la dvs?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google