[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • carenaj roti fata st+dr si capacele de la spoilerul fata stanga si dreapta nu am , blana de la motor sunama te rog maine la 0727194736
    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

    Comment


    • capota motor ?

      Comment


      • Aveti macarale electrice fata,butoane,mufe,cabluri pentru un Logan ambiance 1.4 ph2???

        Comment


        • Conducte pentru incalzirea locurilor din spate aveti?
          Se onteaza doar pe diesel (indiferent ca e MCV sau berlina)

          Comment


          • un plastic din asta de pe partea stanga gasesc si eu la dvs?
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • Si eu caut un scaun sofer. Pret?

              Comment


              • As avea nevoie de o sonda lambda aval (cea de dupa catalizator) as vrea sa stiu si un pret te rog

                Comment


                • un proiectot dreapta valeo la ce pret si daca ai
                  Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                  Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                  Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                  Comment


                  • instalatioe geamuri electrice , completa , dar fara butoane doar, pret 250 lei.Conducte pentru incalzirea locurilor din spate nu am, scaun sofer nu am, sonda lambda aval (cea de dupa catalizator) si proiector valeo nu am
                    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                    Comment


                    • maneta semnalizare/lumini cu proiectoare ca a mea face figuri???
                      Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

                      Comment


                      • maneta semnalizare/lumini cu proiectoare am la 120 lei, ca nou
                        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                        Comment


                        • salut.manere din astea ai?sau fete de usi de prestige cu tot cat este?
                          Attached Files

                          Comment


                          • capota motor?

                            Comment


                            • manere de usi si fete de usi prestige nu am .
                              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                              Comment


                              • Salut ma intereseaza si pe mine 2 jante de aliaj ca cele din poza din primul post. gasim?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google