[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sunama ptr arcu ala la 0727194736
    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

    Comment


    • Cutie viteza dacia logan 1. 5 dci euro 4 - - cutie viteza logan 1. 4mpi euro 3 - - cutie viteza logan 1. 6 benzina euro 3 - cutie viteza 1. 6 logan euro patru, numai piese verificate--exclus taxiuri--si un maxim de km 90.000 reali-- orice piesa .numai piese de calitate superioara, la preturi corecte. prea ieftin nu intotdeauna este si bun
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • Vreau si eu un telescop fata Logan MCV sa fie in stare perfecta
        "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

        Comment


        • jante tabla?

          Comment


          • treaba serioasa/un pret pentru motor 1.6 8v[complet] cu sau fara acte.km<70.000.cu/fara montaj pe masina.

            Comment


            • Salut, ma intereseaza o aripa partea dreapta albastru nemetalizat, sa fie in stare buna. Un pret te rog.

              Comment


              • ma intereseaza un actuator
                cat costa?

                Comment


                • telescop fata Logan MCV nu am,,,, jante tabla nu am.... treaba serioasa/un pret pentru motor 1.6 8v[complet] cu sau fara acte.km<70.000.cu/fara montaj pe masina cum adica treaba serioasa/ ?? am motor de 1.6 mpi la 350 euro.impecabil, cu 45.46 de mii km fara montaj ...... aripa partea dreapta albastru nemetalizat, nu am... un actuator pot da broasca cu totul dar spunetimi ce parte si mai exact ce intelegeti prin actuator? multumesc.
                  Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                  Comment


                  • niste etrieri de logan ph2 se gasesc ? la ce pret ?

                    Comment


                    • Ti-am lasat si un PM dar nu am primit raspuns. As vrea sa stiu cat m-ar costa un set de arcuri pentru Logan 1.5 DCI
                      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                      Comment


                      • Ma intereseaza urmatoarele piese cu preturi pentru ele! Bara fata Ph1 fara proiectoare sau cea de mcv ph1 culoare albastru marin, bara spate ph1 si/sau ph2 albastru marin tripla spate stanga cu semnal galben fara soclu cu becuri sau set complect de triple cu semnal alb!

                        Comment


                        • Usi de spate pt mcv sunt?Bara spate mcv (alb de preferinta)?
                          Un pret?

                          Comment


                          • ma intereseaza o oglinda ph1 manuala pe partea stanga si un stop cu semnal alb tot pe stanga,....la ce pret?

                            Comment


                            • Doresc un pret pentru urmatoarele repere: absorbant acustic perete de foc pentru versiunile diesel si absorbant acustic capota motor pentru Sandero diesel (diferita de cea de Logan diesel). Cu stima

                              Comment


                              • Am cumparat azi o bara spate rosie ... Foarte multumit ! ... Mai mult decat multumit ! ... Jos palaria pentru serviciile si piesele oferite ! ... Ii recomand cu cea mai mare caldura

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google