[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cutie diesel

    Ma intereseaza si pe mine,daca ai o cutie de logan 1.5 diesel 50 kw,cu ambreiaj hidraulic,si daca ai la ce pret ? sau pinionul pentru vitezele 1 si 2 si sincroanele aferente . Astept mesaj.
    Logan 1.5 Dci 2007

    Comment


    • interior si manere nu am, axa cu came nu am, cheie ptr roti nu am, cutie viteze am la 1200 lei
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • salut,
        ma intereseaza daca ai carenajele fata de la roti pentru ph1
        sigpic
        TM 01 DEO

        Comment


        • Aveti cumva niste tamburi pt Logan 1.6 MPI? Daca da, la ce pret?

          Comment


          • salut, are cineva tapiteria de kiss fm sau cea neagra originala din fabrica? ma intereseaza doar tapiteria si la c ebani.stima

            Comment


            • Plastic

              Gasesc la tine plasticul ce vine pe dedesubt, in dreapta, sub proiector?
              Attached Files
              Cand e vorba de bani, toti suntem de aceasi religie...

              Comment


              • carenajele fata de la roti pentru ph1 NU AM , tamburi pt Logan 1.6 MPI NU AM , plasticul ce vine pe dedesubt NU AM.
                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                Comment


                • vaporizator?!

                  Comment


                  • nu am vaporizator
                    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                    Comment


                    • Salut

                      paharele de la tacheti si cei 6 suporti de prindere a axei cu came la un logan diesel euro 4 ai ?
                      Logan 1.5 Dci 2007

                      Comment


                      • ma interseaza 2 faruri de logan stanga+dreapta...un pret????

                        Comment


                        • Buna ziua,

                          Total neseriosi si o urma de nesimtire, am trimis mail acum 2 zile si nu mi sa raspuns la el, am sunat sa intreb niste preturi si mi sa inchis telefonu in nas. Ce firma sunteti voi ?

                          Comment


                          • Originally posted by alexandru2k1 View Post
                            Total neseriosi si o urma de nesimtire, am trimis mail acum 2 zile si nu mi sa raspuns la el, am sunat sa intreb niste preturi si mi sa inchis telefonu in nas. Ce firma sunteti voi ?
                            Cine ti-a spus tie ca ar fi firma... este doar un intermediar de piese sh.fii mai atent la detalii

                            Ca sa-ti spuna tie niste preturi tre sa dea telefoane la adevaratii dezmembratori .chiar ati pus botu
                            Last edited by claudiubpp; 10 May 2012, 12:46.

                            Comment


                            • Asa este, atitudine de neam-prost - de parca ti-ar face o favoare vanzandu-ti ceva...
                              Un mare minus de la mine!

                              Comment


                              • Originally posted by claudiubpp View Post
                                Cine ti-a spus tie ca ar fi firma... este doar un intermediar de piese sh.fii mai atent la detalii

                                Ca sa-ti spuna tie niste preturi tre sa dea telefoane la adevaratii dezmembratori .chiar ati pus botu
                                zici ca toti suntem prosti si tu esti destept, atata timp cat posteaza ceva si este interesat sa vanda trebuie sa si raspunda promt, daca vrea daca nu sa ne lase, ca nu este singurul nici nici ultimul din bucuresti, restul colegiilor dati o cautare pe google cu dezmembrari si sa gasiti multi in bucuresti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google