[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Conducta A/C,care face legatura intre compresor si radiator la dci, ai? si pret.

    Comment


    • Ornamentul asta in V il ai cumva?
      Attached Files

      Comment


      • conducta ac ceruta mai sus nu am, iar ornamentul acela in V na aparut inca
        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

        Comment


        • poze cu farul
          Attached Files
          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

          Comment


          • gasim la tine o aripa si o portiera de pe partea stanga logan berlina model PH1 culoare gri perla?

            daca da un pret pt fiecare. multumesc

            Comment


            • buna, o aripa si o portiera de pe partea stanga logan berlina model PH1 culoare gri perla nu se gaseste ptr moment ..
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • multumesc pt raspunsul prompt si rapid. am rugamintea daca apare sa ma anuntati si pe mine .. merge si daca le aveti separat .. adica numai aripa sau numaiportiera . multumesc inca o data.

                Comment


                • Clapete interior deschidere usi gri pentru faza 2 gasim?
                  Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                  Comment


                  • partea pe care se prind becurile din stop - stanga (logan ph1) ai? daca da, la ce pret? multumesc

                    Comment


                    • partea pe care se prind becurile din stop - stanga (logan ph1) este la 50 lei..... Clapete interior deschidere usi gri pentru faza 2 nu am
                      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                      Comment


                      • Originally posted by ana87 View Post
                        far dreapta am la 90 lei la un colt ciobit putin, este far original si nematuit. diseara cand ajung acasa am sa postez o poza, scaunul arata foarte bine acela ar fi ultimu pret la scaun.
                        Multumesc !!!
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • oglinzi manuale de mcv ai ?? si ce pret cu tot cu transport in timisoara?

                          Comment


                          • oglinzi manuale de mcv NU AM
                            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                            Comment


                            • Clapete interior deschidere usi logan ph1 ,de culoare gri ai?

                              Comment


                              • Jante aliaj 4 bucati modele originale fara cauciucuri ave-ti si la ce pret?
                                Raspuns aici sau pe privat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google