[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si aripi la ce pret!
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • Ma intereseaza un motoras pentru stergatoare pt logan ph1, si un pret!
      Tinc fest !!

      Comment


      • Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
        Si aripi la ce pret!
        Din cate vad eu ... ARIPI FATA NU ARE!!

        E chiar asa greu de citit? Si eu vroiam sa intreb acum de aripa fata, DAR NU ARE!
        sigpic

        Comment


        • buna, aripi fata nu am , motoras de la stergatoare il am cu ansamblu cu tot la 150 lei,
          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

          Comment


          • Stop dreapta spate model 2005 cu semnalizarea galbena gasesc si eu si la ce pret?
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • buna ziua da gasim la 90 lei
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • fete usi de ph2?
                sigpic

                Comment


                • fete de usi faza 2 ptr moment nu am
                  Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                  Comment


                  • Ma intereseaza daca aveti levierul de la schimbatorul de viteze (modelul care are nuca neagra si nu alba cum este in poza ) si tija care leaga levierul de selectorul de pe cutia de viteze . Multumesc
                    Attached Files
                    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                    sigpic

                    Comment


                    • Buna, din ce an este masina si ce motorizare, este foarte sigur sa am piesa ceruta dar te rog dami un telefon maine sau lasami nr tau pe private si te resun eu maine sa spun sigur.merci
                      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                      Comment


                      • 1.4 din 2005 ...am intrebat si de tija pentru ca din cate stiu modelul cu bila alba are un tip de prindere intre levier si tija iar cel cu bila neagra e altfel si de asta ar trebui sa iau cu totul pentru ca la selector sunt identice... o sa revin in cursul zilei de maine cu un telefon .
                        Last edited by gmv97; 27 May 2012, 22:09.
                        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                        sigpic

                        Comment


                        • Caut o macara electrica dreapta spate pentru Logan Laureate din 2006 eventual si cablajul electric cu mufele aferente (fara comutatoare ), daca aveti si la ce pret ?
                          Multumesc anticipat !

                          Comment


                          • ma intereseaza emblema 16 16v si un pret te rog

                            Comment


                            • Un spatar de bancheta modelul cu 3 tetiere, cea din mijloc tip virgula daca este si la ce pret.

                              Comment


                              • MACARA ELECTRICA NUMAI ESTE SI NICI INSTALATIA, Un spatar de bancheta modelul cu 3 tetiere, cea din mijloc tip virgula NU ESTE.
                                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google