[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recomand! Piese de calitate!
    MY CLA

    Comment


    • oglinda partea drepta de ph2 cu cap vopsit, 1 far partea stanga ph2 si un stop partea stanga tot de faza 2 numai am nimic din astea de faza 2, faruri varianta ph1 nu am, cutia de 1.4 euro 4 este la 1000 lei cu 25.000 km REALI !! din focsani si se poate si monta la mine la service contacost 200 lei. curieratul din focsani pana la brasov ar fi in jur de 80 lei. nu garantez ca trec prin brasov curand

      PrEsTiGe multumesc pentru apreciere.
      Last edited by ana87; 8 September 2012, 16:30. Reason: Automerged Doublepost
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • Bileleta antibalans ai cumva si la ce bani?
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • Salut.
          O prelungire bord ph1 gasesc la tine?

          Comment


          • ma intereseaza o bara spate logan berlina ph2... preferabil gri comete, sau daca nu orice culoare chiar nevopsita. astept pm
            __________________
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • bara spate logan berlina ph2 150 lei albastru mineral, Bileleta antibalans , prelugire bord 100 lei, Bileleta antibalans 150 lei
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • Salut. Un stop dreapta logan cu alb si 4 genti de tabla. Daca ai te rog sa-mi spui si pretul. Stima!

                Comment


                • Buna

                  Originally posted by cerflorin View Post
                  salut. Un stop dreapta logan cu alb si 4 genti de tabla. Daca ai te rog sa-mi spui si pretul. Stima!


                  buna nu am
                  Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                  Comment


                  • Servus
                    Servus
                    Ma intereseaza clapetele de actionare deschidere usa interior( stanga) pt Dacia Logan Ph.1, daca ai de origine. Am umblat la usi si a pocnit plasticul cand am strans suruburile. Deasemenea, ma intereseaza si piulitele "ascunse" care fixeaza clapetele de portiera( se monteaza pe tabla portierei). Un pret te rog pentru 2 clapete stanga si 4 piulite de fixare.
                    Multumesc anticipat.

                    Comment


                    • buna ziua

                      Originally posted by ani[I]aL_2008 View Post
                      Servus
                      Servus
                      Ma intereseaza clapetele de actionare deschidere usa interior( stanga) pt Dacia Logan Ph.1, daca ai de origine. Am umblat la usi si a pocnit plasticul cand am strans suruburile. Deasemenea, ma intereseaza si piulitele "ascunse" care fixeaza clapetele de portiera( se monteaza pe tabla portierei). Un pret te rog pentru 2 clapete stanga si 4 piulite de fixare.
                      Multumesc anticipat.
                      buna ziua va rog datimi un apel la 0727194736
                      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                      Comment


                      • salut!
                        bara fata mcv ai?
                        pret?

                        Comment


                        • BUNA Bara fata de mcv numai am
                          Last edited by ana87; 14 September 2012, 21:23. Reason: UITAT CV
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • buna , oglinzi electrice mari gen prestige orice culoare de preferabil daca ai (gri platin) , fete de usi ph2 , un injector pentru un logan din 2007 noiembrie 1.5 dci 50 kw 65cp nu stiu sigur ce euro este cred ca 3 ,,,daca ai si la ce pret ?? ms ..

                            Comment


                            • glinzi electrice mari gen prestige orice culoare de preferabil daca ai (gri platin) , fete de usi ph2 , numai am, injector de euro 3 nu am. decat un set de 4 buc, cu 75.000 km
                              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                              Comment


                              • o prelungire de bord de ph2 gasesc la tine ???
                                sigpic
                                Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google