[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Portiera stanga sofer model ph1 culoare albastru marin aveti?

    Comment


    • cutie viteze 1.6 mpi berlina? JH3 mai exact
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • 2 jenti de metal la ce pret sunt ?

        Comment


        • Servus
          Am rupt clemele de fixare pe laterala ale suportului pentru fata detasabila a casetofonului. Casetofonul este CD MP3 BLAUPUNKT, dotarea de fabrica. Se gaseste ca reper separat sau trebuie cumparat casetofon nou? :-?
          Ai cumva asa ceva de vanzare?

          Comment


          • prelungire de bord de ph2 nu am, usa de culoare numai am, cutie viteza 1.6 am la 1100 lei ,ani[I]aL_2008 nu am de vanzare asaceva, dar se poate gasi eventual la vitan.

            2 jante nu am.
            Last edited by ana87; 24 September 2012, 09:02. Reason: Automerged Doublepost
            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

            Comment


            • Lampa dreapta spate logan model 2006 cu semnalizarea galbena aveti si la ce bani?
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • Lampa dreapta spate logan model 2006 cu semnalizarea galbena numai este.
                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                Comment


                • Un catalizator de 1.6 euro 4 gasim la dumneavoastra?

                  O seara buna!
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • catalizator numai am
                    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                    Comment


                    • 4 jante de tabla ma intereseaza daca aveti si la ce pret?

                      Comment


                      • buna ziua, jante nu mai am.
                        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                        Comment


                        • PS:Am sunat la reprezentanta,dar este foarte scump,pentru un geam...

                          Comment


                          • ??

                            Originally posted by danielu View Post
                            PS:Am sunat la reprezentanta,dar este foarte scump,pentru un geam...
                            Ps: la ce geam va referiti?????
                            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                            Comment


                            • carcasa filtru aer?

                              Comment


                              • Caut un absorbant acustic perete de foc in stare buna cu tot cu plasticele de prindere. Aveti ? daca da la ce pret ?
                                Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google