[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cablu capota + manerul din interior de care tragi ?
    sigpic

    Comment


    • M-ar interesa si pe mine pretu la geamu de la stopu dupa dreapta la un logan mcv sau stopu daca nu se poate decat geamu????

      Comment


      • Plafoniera + cele patru butoane de pe consola centrala ( geamuri electrice , devrigerare si blocare usi ), daca se poate si un pret pentru toate sau daca nu separat? Merci

        Comment


        • Un volan si o maciulie schimbator Ph2 (piele sau nu), astept PM

          Comment


          • Salutare, ma intereseaza sonda lambda logan 1.6 amonte

            Comment


            • aveti un pm, toti de mai sus, va multumesc anticipat.
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • Eu nu am primit pm.
                Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                Comment


                • Aripa stanga față phase I (ian. 2006) și capace model Sibiu (2 bucăți)?
                  Ms.

                  Comment


                  • Aripa stanga față phase I (ian. 2006) și capace model Sibiu (2 bucăți ) numai am aceste repere
                    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                    Comment


                    • O capota Ph1 (ce pret) si daca din intamplare aveti capace de jante originale prestige.
                      Fara Semnatura.

                      Comment


                      • plasticul care vine intre carenajul rotii si bara (pe unde se schimba becul la proiector)

                        Comment


                        • mai intreb inca o data. o aripa de fata stanga logan faza 1 gasim? si la ce pret

                          Comment


                          • sal! ai grile inferioare stg+dr bara fata logan PH1?Un pret?
                            live to ride

                            Comment


                            • Ok am si eu o rugaminte cand mai primiti lampa dreapta spate cu semnalizare galbena si capota motor si aripi fata dreapta plus stanga rosu passion nemetalizat va rog sa ma contactati si pe mine la urmatoarele numere de telefon0723765174,0766438564 numele meu intreg savoiu d radu florin chiar sunt interesat de table mai ales daca arata bine si sunt ok la vopsea!
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • Capota motor se gaseste la tine ???? Multumesc anticipat !!!
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google