[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aveti o oglinda electrica stanga pt laureate ph 2 ? bleumarin as vrea.

    Comment


    • ai cumva furtunul care intra in carcasa de la filtru de aer logan dci si la ce pret?
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Un batator acustic pentru motorul pe benzina (nu de diesel) are cineva?

        Multumesc

        Comment


        • scrumiere care vin pe usa spate ai ?si ce pret?

          Comment


          • eu cred ca se poate inchide. e clar ca nu mai e nimeni pe aici. care e ultimul care a mai primit vreun raspuns ?
            raspunt tot eu. ultima postare e din 28 noiembrie.
            Last edited by B997NDL; 4 February 2013, 18:10.

            Comment


            • Cand voi primi si notificarile , voi raspunde mai prompt. * nu imi spuneti de setari ca setarile nu au nimic* SAU UNA DIN 3 METODE DE CONTACT ____SA MA SUNATI DIRECT LA NR 0727194736, SAU PE MESSENGER DEZMEMBRARI.LOGAN87, SAU PRIN PM
              Last edited by ana87; 6 February 2013, 16:19.
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • Brat stergatoare logan (staga+dreapta)
                De preferat 2010 in sus
                Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

                Comment


                • Salut!
                  M-ar interesa un set de etriete-port etriere pentru discuri ventilate(van,mcv) ai cumva?Imi poti spune un pret te rog!

                  Comment


                  • cutie viteze mcv sau logan papuc?

                    Comment


                    • Buna seara as dori sa stiu la ce pret aveti farurile , spoilerele: fata , spate pt. logan faza 2 , nu conteaza culoarea, si daca spoilerul fata vine echipat cu grila , semn , marginea cromata, grilele de la proiectoare , si grila din mijloc , cea tip fagure, si bara spate asemenea, cu tot cu bucatile reflectorizante .
                      Multumesc anticipat!

                      Comment


                      • etrierele 200 lei, cutie viteza 1150 lei , bara spate de ph2, 250 lei completa cu ochi pisica.
                        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                        Comment


                        • Salut,
                          Ai un stop stanga PH1 lampa semnalizare clara?

                          Comment


                          • buna ziua

                            Originally posted by liviu.cristian View Post
                            Salut,
                            Ai un stop stanga PH1 lampa semnalizare clara?
                            buna ziua stopuri si elemente de fata numai am deloc ptr moment
                            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                            Comment


                            • Buna ziua , ma intereseaza set arcuri spate de origine
                              sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                              Comment


                              • Buna ziua, Ma intereseaza un set de fete de usi ( fata+spate) ph1 sau ph2 care au geamurile si oglinzile electrice.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google