[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • un catalizator de logan 1,5 dci euro 3 65 cp gasesc si eu la tine?

    Comment


    • oglinzi de prestige/mcv electrice si incalzite?

      Comment


      • un pret pt un set de jante de tabla si unul pt aluminu ...multumesc anticipat

        Comment


        • fuzeta fata stanga pentru 1,6 MPI cu abs? astept pm.
          Ambition

          http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

          Comment


          • Salut.
            Panouri de usi[fata] de culoare neagra sau si gri dar pentru geamuri/oglinzi electrice?
            Ai si un pret?
            Numai bine.
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • buna ziua

              Originally posted by Augustin-Yng View Post
              Un set de panouri de usi[fata] de ph1 in stare cat mai buna,aveti?Si la ce bani?
              Numai bine.
              100 seturile amandoua

              oglinda prestige nu am decat pe dreapta noua originala 170 lei, set jenti tabla 400 lei, set jenti ALUMINIU 800 LEI CATALIZATOR INCA NU STIU.

              fuzeta am la 290 completa dar cred ca deja am vorbit la telefon am rugamintea la voi daca este ceva urgent contactati-ma la 0727194736 nu sunt mereu la pc.
              Last edited by ana87; 1 August 2011, 18:06. Reason: Automerged Doublepost
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • Salut.
                Niste poze cu produsele,sa-mi fac o idee de starea lor.
                Numai bine.
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • sa spun sincer nu prea am eu timp de foto, ce discutam la telefon aia va trimit. si asta e valabil pentru toata lumea nu vorbesc ceva si fac altceva am mai promis ca trimit niste foto si lafel nam avut timp numai fac greseala asta, orcum sunt pers care au cumparat de la mine si dupa cum vedeti nici o plangere la adresa mea sau a produselor vandute. o zi buna
                  Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                  Comment


                  • un sensor de volanta de benzinar ai un pret

                    Comment


                    • Salut,

                      O capota fata logan 1,albastru mineral sau alta culoare ai?

                      Comment


                      • un numar de telefon unde gasim

                        Comment


                        • ceva stopuri cu semnalizare alba aveti ?
                          From Miami 2 Ibiza
                          Voucher
                          http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                          Comment


                          • senzor de volanta am la 150 original, capota nu am, telefonul unde ma puteti gasi este 0727194736
                            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                            Comment


                            • cablaj oglinzi electrice,cablaj proiectoare ambele de origine,preturi
                              merci!!!

                              Comment


                              • buna ziua

                                stopuri semnal alba am pe dreapta la 100 lei, cablaj oglinzi electrice,cablaj proiectoare ambele de origine, chiar azi le am dat.
                                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google